3 Reacties

2 jaar geleden

Zelf geen ervaring mee, maar wel als gezin van 5 gewoond in een appartement van 60m2. Prima te doen! Ik heb sowieso lang geslapen met mijn tweelingbroer op de kamer. Toen de 4e op komst was 2 jaar later, zijn we verhuisd. Zelfs toen met genoeg ruimte wn kamers hebben mijn broertjes lang met elkaar op de kamer geslapen, is alleen maar leuk voor ze!

2 jaar geleden

Hebben wij ook gehad op 80 m2. De jongste heeft bij ons op de kamer geslapen tot hij doorliep en toen samen gelegd. Inmiddels zijn we verhuisd en was er ruimte voor hun eigen kamer maar dat wilden ze niet. Ze vinden het fijn samen en het gaat ook goed dus waarom niet. Nummer 3 is onderweg en dat had gewoon niet zomaar gegaan daar.

2 jaar geleden

Met ze 7 op 68 m2 en de baby op komst en ook wij hopen snel te mogen verhuizen, wees maar dus blij met 60m2 met ze vieren.