7 Reacties

vorig jaar

Ohja, heel vervelend, wij hebben precies hetzelfde probleem met andere fiets en ander merk stoeltje. Ik heb hem wel zoals het hoort gemonteerd en haal elke keer als ik ga opladen het stoeltje eraf. Is even klooien, maar met 3 minuutjes heb je de accu er wel af. Wij laden ook maar 1 keer per week, dus accepteren dit gewoon..

vorig jaar

Há, hier lopen wij ook tegenaan. Wij hebben het geluk dat we de accu er eigenlijk niet uit hoeven te halen om 'm op te laden (we laden m op in de schuur, waar de fiets dus ook staat). Maar ik had laatst bijna een lege accu en moest een stuk fietsen naar een vriendin. Toen ik de accu er uit wilde halen, dacht ik ook opeens: kut. 🤣 Dus ik lees iig mee voor tips! Hahaha

vorig jaar

Ik heb de fietsenmaker het zitje erop laten plaatsen. Die doet dit vaker.

vorig jaar

Ik heb helaas hetzelfde probleem, zelfde fiets, stoeltje van Urban Iki, helaas had de fietsenmaker ook geen oplossing 😕 gelukkig kan ik hem opladen thuis en op m’n werk met de batterij in de fiets.

vorig jaar

Zelfde probleem, maar ik heb nu het slotje van de accu altijd open, dus hoef ik er in principe nooit meer bij. Nu fiets ik eigenlijk alleen naar werk met mooi weer of fietsen we een stukje zonder ‘m ergens te laten staan, dus weinig kans dat iemand m’n accu jat. Ik kon door het stoeltje niet meer bij het slot maar ook niet bij het laadpunt. Dus nu haal ik de accu er gewoon uit om m op te laden.

vorig jaar

Gat in het beenstuk geboord waar de sleutel doorheen kan. Dan is het probleem opgelost

vorig jaar

Wij hebben dezelfde fiets met het Thule stoeltje. Ietsje naar achter gezet en wurmen de sleutel er altijd gewoon langs. Niet heel handig ontworpen moet ik zeggen, maar het gaat wel. Voelde met fietsen ook niet stabiel als het zitje verder naar achter stond.