19 Reacties
2 jaar geleden
Hier gaan alle knuffels elke zondag weer de kast in, dan verschoon ik de bedden.
En mijn dochtertje van 2,5 mag dan elke avond 2 knuffels erbij leggen in bed. Haar aap en baby liggen er standaard in. Dus de eerste avond beginnen we met 4 knuffels en eindigen met 16 knuffels, meestal minder omdat ze wel eens een avond vergeet dat ze er 2 mag pakken.
Zo is er afwisseling elke week en ligt niet het hele bed vol. Ze eindigt de week wel gezellig in een vol bed😂
Er liggen denk ik wel 50 of 60 knuffels in de kast🫣 en der zusje(3 weken) heeft er nu ook al weer een boel, ze belanden allemaal bij elkaar straks en dan mogen ze straks samen elke avond bepalen welke waar slaapt.
2 jaar geleden
Bij ons is de regel: enkel de doudou en bijbehorende knuffelbeer mag in bed. Alle anderen knuffels blijven beneden in een grote doos met knuffels waar ze overdag mee mag spelen.
Zo blijven ze gehecht aan hun doudou en "beerbeer" waarvan we er 3 in huis hebben en gaan we niet plots een probleem hebben als ze een andere tot favoriet benoemen en die plots kwijt of stuk is.
2 jaar geleden
Bij ons staat een mand vol beneden, boven ook nog een. Maar ze hebben aparte die elke keer mee naar bed gaaan
2 jaar geleden
In de bedlade. Soms in bed. Kan hier prima want zijn bed is 200 cm en hij maar bijna 100 dus heeft plek over 😅
2 jaar geleden
Misschien samen met haar knuffels uitzoeken die naar andere kindjes mogen die geen knuffels hebben? En dan breng je er een aantal naar de kringloop. Zou dit wel echt samen met jaar doen en niet zomaar knuffels wegzakken.
2 jaar geleden
Ik zou heerlijk een fantasieverhaal maken samen met je dochter dat een aantal knuffels een uitnodiging krijgen om bijvoorbeeld naar Hollywood te gaan om in een film te spelen. Samen nemen jullie dan afscheid als iemand de knuffels naar Schiphol brengt.
Je neemt nog een paar filmpjes op met je telefoon als “post” van de knuffels en doneert ze daarna bij de kringloop 😂.
2 jaar geleden
Hi!
Mijn kindje moet nog geboren worden dus geen ervaring nog. Misschien is het een idee om voor de knuffels een eigen bed (poppen bedje / wiegje) aan te schaffen, zodat ze allemaal daarin kunnen.
Kindje blij want leuk, jij blij want geen zooi meer in haar bedje.
2 jaar geleden
Als de knuffel aan het begin al niet aanslaat: gelijk weggeven/naar de kringloop. Als het er langzaamaan toch teveel worden kijk ik welke minst favoriet zijn en deze verstop ik dan een tijdje. Wordt er niet om gevraagd of naar gezocht? Dan mag die ook de deur uit. 👍🏻
2 jaar geleden
Je hebt wel van die acties; bijv. Stichting schoenendoos. Dan mag je een schoenendoos leuk versieren en er verzorgingsoroducten/speelgoed/knuffel in doen en dat delen ze uit in Afrika. Zo bedachten wij vroeger als kind wat wel naar een ander kindje mocht ;-)
Maar zou ook gewoon lekker naar de kringloop brengen. Je huis slibt helemaal dicht en idd je blijft het maar krijgen.
VRIEND
2 jaar geleden
Haha, ik ben blij dat ik niet de enige ben met bizar veel knuffels 😅
Ze kunnen hier niet zomaar verdwijnen. De gratis knuffeldoekjes zijn ruim een jaar terug gedoneerd aan Oekraïnse vluchtelingen met baby's, nadat ze een jaar uit zicht lagen op de bovenste plank in de kast. Ze vraagt nog aan me waar die zijn. En koekiemonster is ze vorig jaar verloren, daar heeft ze het nog over (die is toevallig ook op reis naar Amerika ja) 😅
Bedankt voor alle de goede ideeën! Ik ga van de week met haar een doos maken welk naar de kringloop gaat. Ik ga dat waarschijnlijk een tijd moeten aanhoren, maar die ruimte heb ik als er wat knuffels weg zijn. En 'the zoo' is te idioot, maar zo grappig 😅 kan ze haar knuffelvriendjes in bed wisselen ofzo. Mijn man zet zoiets met een dag in elkaar en hij vindt dat nog leuk ook, dus wie weet..
Thanx allen!
En succes met al die knuffels 🤷
















