18 Reacties
5 jaar geleden
Ik heb geen tweeling, maar ik ga in december bevallen, dan is de jongste bijna een jaar.
Wij hebben ervoor gekozen om ze samen op een slaapkamer te doen.
De jongste sliep nog bij ons op de kamer, sinds we hun kamer af hebben slaapt hij daar alvast.
Ze hebben allebei een eigen ledikant.
En we hebben een grote commode.
Allebei een helft, 2 aankleedkussens erop.
5 jaar geleden
Onze meisjes liggen heerlijk samen in deze tweeling-hangwieg. Vanaf dag 1 dat ze uit het ziekenhuis kwamen hebben ze hier in gelegen, op hun eigen kamertje. Er zit een dun gaasje tussen zodat ze elkaar wel kunnen zien/ruiken/ervaren.
Als ze hier te groot voor worden komen er twee ledikantjes. Of ze altijd op 1 kamer blijven weet ik niet, zij mogen daar als ze oud genoeg zijn ook zelf een stem in hebben.

5 jaar geleden
Reactie op Biekem
Heb je een link van deze wieg? 馃槏
5 jaar geleden
Reactie op Biekem
Heb je een link van deze wieg? 馃槏
Mocht je interesse hebben, ik gok dat onze meisjes er nog een maand of twee in liggen en er dan uit zijn gegroeid...
5 jaar geleden
Reactie op Biekem
Wauw, zalig! Heb je bvb Insta? Vind het superleuk om mensen met een tweelin ...
Heb wel insta maar gebruik dat eigenlijk niet... post niet veel over de twins...
5 jaar geleden
Reactie op Biekem
Wauw, zalig! Heb je bvb Insta? Vind het superleuk om mensen met een tweelin ...
Hoe ver ben je? Weet je de geslachten al? Als je interesse hebt in de wieg, laat t me maar weten
5 jaar geleden
Wij hebben een Tweelingwieg gehuurd. Super handig. Zijn ze nu bijna uitgegroeid dus kan ie weer terug. De wieg staat op onze kamer en in de babykamer hebben we 2 ledikantjes.
5 jaar geleden
Reactie op Meissie
Waar huur je deze??
https://www.tweelingwieg-huren.nl/tweelingwieg-huren/
Er zijn nog meer sites waar je m kunt huren maar hier hebben wij de wieg vandaan
5 jaar geleden
Reactie op fleurtje-24
Wat een bijzondere oplossing. Ik heb zelf geen tweeling, maar het lijkt me cru om ze na 9 maanden tegen elkaar aan uit elkaar te halen. Dus dit ziet er ideaal uit.
5 jaar geleden
Reactie op Biekem
Ik zie je antwoord nu pas. Ben momenteel nog maar 7w, weet het van dit week ...
Oooohhhh!!! Had ik ook hoor!! Had er een paar weken voor nodig om aan het idee te wennen! Haha! Geniet ervan, het is zwaar, maar zo leuk!!
5 jaar geleden
Wij hebben een tweeling wieg laten maken door mijn schoonvader. Ik vind het super leuk dat ze samen liggen! Als de 1 huilt dan wordt de ander wel heel even wakker maar die slaapt daarna meteen weer verder gelukkig 馃槉














