8 Reacties

4 jaar geleden
Ik heb vorige week een Kyleena laten zetten. Heeft veel minder hormonen dan de mirena. Daar reageerde ik overigens wel goed op.
Je zou ook eens naar de T-safe kunnen kijken. Dat is een ander koperspiraal

4 jaar geleden
Reactie op Huplakee88
Even radar terugkijken mbt de ballerine!
Ik zou gewoon een mirena of kooerspiraal laten zetten. Deze dus niet.

4 jaar geleden
Reactie op Huplakee88
Ik zou gewoon een mirena of kooerspiraal laten zetten. Deze dus niet.
Mirena reageerde TS nogal heftig op. Dat lijkt me dus geen optie.
@ts heeft je vriend er wel eens aan gedacht om er een knoopje in te laten leggen? Bij ons gaat dat gebeuren als we zeker weten dat het gezin compleet is.

4 jaar geleden
Ik heb vorig jaar september een kyleena spiraal laten zetten, sindsdien is m’n menstruatie erg van slag, eerste paar keer 4 weken ongesteld dan 2 weken niks en weer 4 weken, daarna werd het elke 2 weken 2 weken ongesteld, wel minder bloed maar wel meer krampen etc. Maar we kijken het nog even aan

4 jaar geleden
Ik heb sinds aug vorig jaar de kyleena maar ik ben er niet tevreden over. Veel last van stemmingswisselingen en sombere periodes, hoofdpijn en veel spotting , onregelmatige menstruaties.
Ik ga de spiraal vorige week eruit laten halen