33 Reacties
5 maanden geleden
Ik doe het wel altijd. Heb nu voor alle juffen van mijn meiden een klein flesje rosé met een persoonlijk kaartje. Juffendag doen we hier met de hele klas en leggen we 2 euro per kind in. Denk niet dat ik als ik nu al een cadeautje voor juffendag had gekocht ook nog eens een eindejaarscadeautje zou doen als het zo dicht op elkaar is.
5 maanden geleden
Hier vrijdag juffendag en twee weken later de laatste schooldag.
Ik doe juffendag iets heel kleins (heb nu 2 theezakjes, 2 van die kleine tony chocolaatjes en een waxinelichtje op een vrolijke manier ingepakt). Aan het einde van het jaar doe ik denk ik nog iets groters als bedankje. Dochter gaat na 3 volle jaren kleuteren nu weg bij de juffen die ze al die tijd gehad hebben en die hebben ook echt veel extra’s voor ons gedaan, dus dan vind ik het wel leuk om te doen.
5 maanden geleden
Wat je hebt gedaan, is meer dan genoeg. Voel je niet verplicht om een leerkracht nogmaals iets te geven. We hebben al 40 potten met "het zit d'r op" en een schuur vol gieters met bedankt dat je me hebt laten groeien;-). Daarnaast een koelkast vol met chocolade waar we tot kerst mee door kunnen.
Zelf vind ik iets kleins van het kind zelf (mochten ze het leuk vinden om te doen) fijn om te krijgen. Een knutsel, tekening of een zelfgemaakte sleutelhanger oid.
5 maanden geleden
Hier heb ik een kaart met foto van dochter bestel, die heeft ze zelf versierd en hebben er een persoonlijke tekst op geschreven. En er zit een lokale pluktuin heel dichtbij, haal een kleine cadeaubon en daar zit dan een houdertje voor droogbloemen bij met wat bloemetjes er bij!
5 maanden geleden
Wat je hebt gedaan, is meer dan genoeg. Voel je niet verplicht om een leerk ...
Haha, zoals jij het omschrijft stel ik het me ook precies voor. Hier 38 kleuters in de klas van m’n zoons, als je dan van iedereen zoveel krijgt… waar laat je het 😅.
Toevallig heeft mijn zoon voor 2 juffen een sleutelhanger gemaakt. Met hun namen erop. 1 juf reageerde superlief en enthousiast.
De ander had er niet eens aandacht voor, pakte het (ingepakte) cadeautje aan en stuurde m’n zoon weg want “ze moest nog dingen buiten klaar zetten” en ze heeft het de rest van de dag niet meer opengemaakt. Ligt dus nog in cadeaupapier op haar bureau, zei m’n zoon toen hij thuis was.
Ik vind dat zo… gemeen haast. Zeker voor een kleuterjuf. Heb gewoon 1 minuut aandacht voor een kind dat speciaal voor jou meer dan een uur heeft zitten knutselen. Dat buitenspeelgoed kan toch wel even wachten. Of doe het dan een uurtje later.
5 maanden geleden
Hier hebben wij 2 klassenmoeders die sturen aan het begin van het schooljaar een (open) tikkie van €7,50 per kind, je kan/mag altijd meer of minder geven. En zei regelen dan op dit soort momenten een cadeau namens iedereen. Helemaal top 👌🏻
5 maanden geleden
Ik ben juf. Zelf vind ik cadeautjes niet nodig, maar een kaartje met een lieve tekst ontroerd me iedere keer weer. Of iets dat iemand zelf gemaakt heeft (iets lekkers of iets creatiefs).
Maar zonder cadeautje even persoonlijk afscheid nemen en een fijne zomer wensen, waardeer ik ook erg.
Het voelt echt fijn dat het gezien en gewaardeerd wordt hoeveel je investeert in alle kinderen. Met name als je het kind in kwestie voor het laatst in je groep hebt. Ik schrijf zelf ook een kaartje aan ieder kind aan het eind van jaar.
5 maanden geleden
Hier sinds dit jaar de regel dat er geen cadeau gegeven wordt aan het einde van het schooljaar. Een kaart, kleurplaat, knutsel o.i.d. prima, maar niet iets groters dus. In de klas van m'n dochter laten we nu ieder kind een rapport voor de juf invullen, die worden dan verzameld en als boek aan de juf gegeven. Vind ik zelf superleuk, mooie herinnering.
5 maanden geleden
Ik doe wel wat. Iets persoonlijks, wat mijn zoon zelf kan maken of ik elk geval iets zelf aan kan doen. Geen chocola, doucheschuim of mok ofzo, want daar stikken juffen en meesters in denk ik. Ik probeer wel altijd iets waarvan ik hoop dat het nog een beetje nuttig is.
Cadeau voor juffendag, dag van de leerkracht en de verjaardag van de juf gaat hier meestal met de klas gezamenlijk. Einde van het jaar cadeau soms ook, dat hangt een beetje van de klassenouder(s) af.
5 maanden geleden
Hier is het traditie dat elke kleuter een bloem knutselt, dan krijgt de leerkracht een heel boeketje samen! Georganiseerd door de klassenouders. Die regelen wel vaak een vaas.
Verder zijn cadeautjes heel lief, maar niet nodig. Mijn favoriete attentie was een kaart waarop ouders hadden geschreven wat hun kinds favoriete herinnering was aan mij. Ontroerend wat voor kleins dan naar boven komt, maar voor het betreffende kind veel impact.
Ook leuk is een tekening van de leerkracht waar het kind liefde in heeft gestopt.
5 maanden geleden
https://mamadrinktwijn.nl/product/juf-boekje-pdf-en-canva-download/
Ik ga dit doen en dan een cadeaubon erbij voor rituals.
5 maanden geleden
Wij hebben deze sleutelhangers met aan de achterkant de namen van onze kinderen klaar liggen. Sleutelhangers zijn altijd goed vind ik. Ik heb het ingepakt met een staafje merci en een theezakje.
https://www.vanzeven.nl/product/16790360/vilten-sleutelhanger-zorgtopper-naam-juf-kraamtopper-oma-geslaagd-enz














