8 Reacties
4 jaar geleden
Elektrisch wordt dat wel lastig. Heb zelf de Cortina E-U4 Transport Family. Die zit rond de 2000 euro als je hem online zoekt.
4 jaar geleden
Elektrisch wordt dat wel lastig. Heb zelf de Cortina E-U4 Transport Family. ...
En dat is nog een van de goedkoopste 😉
4 jaar geleden
Ik heb de Batavus PACKD E-go voor €1479 aangeschaft, ook met fietsplan van werk. Zal hoogstwaarschijnlijk niet tippen aan de normaal geprijsde elektrische fietsen maar was ik enthousiaster over dan een tweedehands. Bevalt heel goed 😊 Stuurslot, midden aandrijving en dubbele standaard. Nu een kleintje achterop en over een paar maanden er voorop een bij, dus wilde een veilige moederfiets voor niet onwijs lange afstanden. Achterzitje zit op de achteraccu en genoeg ruimte tussen stuur voor het voorzitje (al bevestigd maar rij nu zonder stoetje)
4 jaar geleden
Tip trouwens; je kan de fiets ook verzekeren. Ik zit bij de anwb voor €7 per maand. Kwamen een week later ook een zendertje bevestigen.














