18 Reacties
5 jaar geleden
Je hebt van die tussenstukjes zodat je je bh groter kan maken. Is dat een idee? Bij de Hunkemöller had ik ze gekocht met 3 puntjes.
Ik vond de voedings bh's van bonprix wel heel fijn! Ik had 95F besteld. Had geen tussenstukjes nodig, bij normale bh doe ik dat wel. Koop dan iets kleiner want kleinere maten hebben altijd leukere bh's 😂
5 jaar geleden
Ik weet niet waar je woonachtig bent, maar ik zweer bij FamkeC in Leeuwarden. Contourspecialiste.
Ze heeft ook Instagram.
5 jaar geleden
Reactie op Mikkie2020
Ik weet niet waar je woonachtig bent, maar ik zweer bij FamkeC in Leeuwarde ...
Je zou haar eens een berichtje kunnen doen. Ik weet dat heel veel mensen over Nederland bij haar langskomen 😊.
Zelf ook een onmogelijke maat (al zeg ik het zelf) zit momenteel op 70K
5 jaar geleden
Ulla heeft een voedingsbh in die maat, model Lily. Helaas niet goedkoop, maar wel een erg prettige. En de beugels zijn uitneembaar
5 jaar geleden
De voedingsbh’s zijn ook prettig te dragen voor gewoon evt. Zolang je nog niks anders hebt kun je evt die gewoon aan doen ?
5 jaar geleden
Je kunt op zalando dezelfde bh kopen in verschillende maten en deze die niet passen, retourneren. Doe ik vaak met jeans want ik snap niets van die maten 😅
5 jaar geleden
bonprix vind ik heel fijn! voor mn zwangerschap kocht ik daar ook vaak al bhs voor grotere maat 100F
4 jaar geleden
Even een update van mij na vele bestellingen.
De Bravado DesignsBustier - black (XXL) van Zalando zit echt heerlijk. Goed stevig, knelt niet af en je vergeet dat er geen beugels inzitten echt een aanrader.
Verder heb ik toch maar weer tussenstukjes besteld en wat andere bh's van Bonprix deze zou ik vooral thuis dragen of niet hele dagen in het openbaar omdat ik deze zelf minder stevig vind en mijn borsten hier wat meer in hangen. Ideaal voor thuis maar verder draag ik dan liever de Bravado.
















