5 Reacties
3 jaar geleden
Reactie op Tauriel
Denk je dat het door de prikpil komt? Kan ook komen doordat je nog niet hee ...
Ik ga inderdaad even informeren over de koperspiraal. Het gekke is dat ik mij na de bevalling perfect voelde. Echt precies op de dag dat ik de prikpil liet zetten voelde ik me zo.
3 jaar geleden
Ik ben ook erg slecht op de prikpil gegaan. Zodanig heftig dat ik ging twijfelen of ik het leven nog wel leuk vond. Echt geen feestje.
Voor mijn zwangerschap heb ik 5 jaar de Mirena spiraal gehad. Wel nog hormonen maar echt veel minder intens dan de prikpil. Wilde toen eigenlijk al de koperspiraal, maar mijn huisarts was wat terughoudend omdat mijn menstruatie eventueel heviger zou kunnen worden. Heb mij toen een beetje om laten praten. Nu na mijn zwangerschap ga ik zeker voor de koperspiraal. Deze kan langer blijven zitten en mocht ik nog een kinderwens hebben is het een kwestie van eruit halen zonder de nadelen van hormonen.
3 jaar geleden
Reactie op ShaBas
Ik ben ook erg slecht op de prikpil gegaan. Zodanig heftig dat ik ging twij ...
Jaa het is bij iedereen heel verschillend. Ik voel echt die omslag sinds ik het heb laten zetten. Heel naar. Ik ga denk ik ook een koperspiraal overwegen.














