9 Reacties

5 jaar geleden

Ik denk dat je voor het bovenlijf geprinte details moet kiezen. Waardoor de grootte niet gaat opvallen. Voor onder kun je gewoon een basic kleur gebruiken.

5 jaar geleden

Misschien ook een topje met vulling en zo'n opening dat je ze eruit kan halen. Dan kun je aan een kant misschien wat extra vulling doen zodat het minder opvalt, uit een oude bikini ofzo.

5 jaar geleden

Is het verschil echt heel groot? Want op zich is een verschil tot ong 1 cupmaat wel redelijk normaal (als je bv geeft, normaliter is het ong een halve cupmaat). Eerlijk gezegd denk ik dus dat het gros van de mensen er niet op zal letten of er verder niks van ziet of denkt. Een topje met vulling die je er uit kan halen, en dan alleen bij je kleinere borst er in laten zitten zou je kunnen doen. Valt evt wel meer op als je het koud krijgt 😉 Mijn motto toen mn dochter nog een baby was en ik met haar ging zwemmen was altijd: die kleine is zo schattig en lief, er let toch niemand op mij nu. Niet te veel stress over hebben en gewoon lekker gaan!

5 jaar geleden

Reactie op Elea

Is het verschil echt heel groot? Want op zich is een verschil tot ong 1 cu ...
Ah thanks! Ik denk ook dat andere mensen het echt niet heel erg zullen merken, vooral niet omdat we zo'n schattig en grappig kindje hebben die de show steelt haha. Maar ik voel me er zelf nog niet prettig bij en moet er echt aan wennen. Het scheelt zeker 2 cupmaten, het is echt een aanzienlijk verschil. 😔 Ik ga even op jacht naar iets leuks!

5 jaar geleden

Ah thanks! Ik denk ook dat andere mensen het echt niet heel erg zullen merk ...
Ik ken het hoor, ik heb zelf 18 mnd borstvoeding gegeven en rond 4 maanden ofzo had mn dochter ook zo'n periode dat ze alles links dronk en rechts er maar een beetje slap en leeg bij hing 😅 Uiteindelijk trok dat deels weer recht tijdens de voedingen, en na 18 mnd was het aan twee kanten leeg 🙈 Maar gelukkig was dat na een jaar (duurt lang, ik weet t) ook weer wat bijgetrokken, toen ik zelf ook weer wat was aangekomen.

5 jaar geleden

Sorry geen tips of ervaring mee maar ik moest echt even lachen om het woord “favoriettiet” 😂👍🏼 made my day😂

5 jaar geleden

Reactie op Faysel

Sorry geen tips of ervaring mee maar ik moest echt even lachen om het woord ...
Hahaha 😂 de ander is de stieftiet overigens 😅

5 jaar geleden

Hahaha 😂 de ander is de stieftiet overigens 😅
Hahaha ik wist niet dat dit zo bestond maar ik hou van die termen😂 die houden we erin mochten we die ooit nodig hebben om het te verwoorden😂

5 jaar geleden

Mocht je er echt over nadenken om een kipfileetje oid te gebruiken dan kun je ook op zoek naar een prothesebikini. Die gebruiken vrouwen die een borstoperatie (bijv na borstkanker) hebben gehad. Prijzig en wellicht wat te ver gezocht, maar het bestaat