12 Reacties
2 jaar geleden
Ehm, ik denk zo’n €700/€800,- per maand? Ik leef zuinig, koop veel in de aanbieding en koop eigenlijk nooit iets voor mezelf haha! Vriend is makkelijker haha. Maar hij verdient ook lekker 😂.
2 jaar geleden
Ik dacht 600 euro, maar toen ik de antwoorden hier las klinkt dat toch wel zuinig😂
Weekboodschappen kosten ongeveer 100 euro per week. Wel eet ik ongeveer 2 keer avond op mijn werk, dus daar “besparen” we dan geld mee. 4x100 = dus ongeveer 400 en ik denk dat 200 euro voor het overige ongeveer wel klopt. Zal de ene maand wat meer zijn!
2 jaar geleden
Rond de 300/400 voor eten zonder luiers en wasmiddelen. Deze kopen we altijd groot in met een goede aanbieding, dus vind t lastig te zeggen wat we daar per maand aan uitgeven.
Baby artikelen zoals zwitsal gebruiken we niet. Gebruik geen zeep en de badolie/ sudocrem hebben we al een jaar en is nog lang niet op. Alleen soms nieuwe tandpasta of tandenborstel.
Geen zelf borstvoeding, dus aan melkpoeder zijn we geen geld kwijt.
Verzorging voor mezelf koop ik af en toe en doe ik dan lang mee, gok dat t uitkomt op zo’n 25 per maand. En dat is dan make-up, zeepjes, creme, shampoo’s etc
2 jaar geleden
Ons eigen eten en drinken: +/- €350 per maand.
Luiers: ligt er aan welk merk je kiest we hebben zelf premium protection, kopen altijd een voorraad in de aanbieding: +/-€35.
Billendoekjes: €30 per 2 a 3 maanden.
Melkpoeder: kruidvat eigenmerk €8,49 per pak. We zijn zelf overgestapt op de forte €11,99 per pak. Qua flesvoeding wordt het hoe meer je baby gaat drinken wat duurder. Ons zoontje is bijna 1 en drinkt nog 2 flesjes, dus nu scheelt het weer geld.
Babyverzorging/ artikelen: als kraamcadeau heel veel gekregen. Alleen bepanthenzalf zelf gekocht. Dit jaar is het nog geen €100 geweest.
Kruidvat voor ons zelf: +/-€25 per maand.
Action: €0 komen we nooit 😅
Wasmiddel: Bij de prijsmepper kopen we grote flacons, daarmee vullen we de kleine steeds +-/ €30 per 2a3 maanden.
2 jaar geleden
Tussen de 400 en 600 euro, afhankelijk van hoe zuinig we doen 😅 maar de boodschappen kunnen makkelijk van 400/450 euro als je een beetje oplet.
Onze dochter is nu 14 maanden en eet nu bijna volledig mee met wat wij eten. Daarnaast krijgt ze nog steeds borstvoeding. Luiers bestel ik in voordeelacties bij de etos (etos huismerk) en voor de nacht hebben we pampers.
Verzorgingsproducten hebben we alleen een etos zinkzalf (kost 2 euro ofzo) en pure shea butter voor haar eczeem huidje. Verder gebruiken wij gewoon niets. Tandpasta doe je echt superlang mee.
Wasmiddel heb ik lang geleden in een grote hoeveelheid gekocht bij een goede aanbieding en die maak ik nu langzaam op.
2 jaar geleden
Reactie op frenky89
Vind dat zo knap €87 per week voor je eigen eten en drinken..
ik hou echt ...
Ik hield het nog ruim aan 😅. We doen 1x in de week boodschappen. De dag dat de nieuwe aanbiedingen bij de Plus in gaan. Voordat alles zoveel duurder werd, konden we het met ca €65 per week doen.
Ik haal bijvoorbeeld 3 halfjes tijgerbruin brood, daar ben je nog geen €3 aan kwijt. We zijn wel van het duurdere beleg 🙈.














