26 Reacties

5 jaar geleden

Ik had een fijn broekje van Noppies met pijpjes die ook de buik ondersteunde 👌🏼

5 jaar geleden

Bij snagtights hebben ze ook goede broekjes😊

5 jaar geleden

Asos maternity biker shorts! :) Biker shorts voor de mama’s met babybuiken

5 jaar geleden

Het allerFijnste broekje vind ik het seamless broekje van de Hema! Super zacht, zonder naden en voelt alsof je niets aan hebt. Knelt nergens. En een maatje kleiner kopen. Succes;)

5 jaar geleden

Thanks iedereen!! Hier kan ik zeker wat mee🤩

5 jaar geleden

H&M!

5 jaar geleden

Reactie op Spacemonkey

Bij snagtights hebben ze ook goede broekjes😊
Ja deze zou ik ook adviseren. Kan t even niet op de website nu vinden maar las ergens dat maar F en G ook zwanger proof zijn. Kijk maar naar de foto's van de dames die die maat dragen: https://snagtights.nl/collections/80-denier-opaque-chub-rub-shorts

5 jaar geleden

Ik zou de bandalettes adviseren. Dat zijn kanten bandjes voor leen je bovenbenen. Google maar is. Ik heb ze al jaren en heb er heel veel gemak van. Geen gedoe met broekjes.

5 jaar geleden

Kijk eens bij snag (online shop) zitten heerlijk. Ook de panty's werken goed

5 jaar geleden

5 jaar geleden

Geen broekje als advies, maar... de GOUDEN tip, ook voor als je niet zwanger bent: smoovall.. is een spray die ervoor zorgt dat het niet schuurt.. Geen broekjes meer nodig, veel beter! Zelfs in de Thaise hitte tijdens het hiken werkte dit!

5 jaar geleden

Geen broekje tip, maar aflopen zomer “smoovall” spray ontdekt (Etos) wat een top spul

5 jaar geleden

Reactie op IngM

Geen broekje als advies, maar... de GOUDEN tip, ook voor als je niet zwange ...
Ook een hele dag?

5 jaar geleden

Zelf broekje van noppies aangeschaft en heel tevreden over .

5 jaar geleden

Ik heb ze van Bellyfashion.nl ! Heerlijk!

5 jaar geleden

Reactie op Sharkie89

Ook een hele dag?
Ook fan van smoovall!! Het werkt bij mij een 3u ongeveer, dus tijdig bijspuiten en dan kan je er weer tegen.