11 Reacties

5 jaar geleden

Geen ervaring mee maar er hoort een handleiding bij te zitten staat daar niks over in?

5 jaar geleden

Ook licht positief moet je naar de GGD voor een echte test. Staat in de bijsluiter. Allemaal thuis blijven in quarantaine.

5 jaar geleden

Bij klachten moet je sowieso bij GGD laten testen en niet met een zelf test.

5 jaar geleden

Je moet sowieso naar de GGD voor een pcr-test. Deze sneltest kan valspositief zijn (dit had ik vorige week), maar kan ook echt positief zijn.

5 jaar geleden

Reactie op Bloemetje3

Bij klachten moet je sowieso bij GGD laten testen en niet met een zelf test ...
Nou mijn man heeft niet een hele beste weerstand. En nu vaak als ons zoontje ziek is is hij het ook馃槄 dus ik denk al vaak dat hij zich aanstelt馃槀 de mannen griep zeg maar.馃槣dus dacht doe eerst maar eens zo'n testje.

5 jaar geleden

Zelf test mag je niet gebruiken bij klachten. Staat ook in de bijsluiter. Dus je kan de test als vals beschouwen

5 jaar geleden

Reactie op Ang6

Zelf test mag je niet gebruiken bij klachten. Staat ook in de bijsluiter. D ...
Uhm maar je moet uiteraard w茅l een pcr doen! Niet als vals besluiten en fluitend verder

5 jaar geleden

Postief maar ook naar de GGD gaan om te testen

5 jaar geleden

Ik zou meteen een afspraak bij de ggd inplannen en hem tot die uitslag nergens heen laten gaan. Beter een dagje extra thuis dan risico om anderen te besmetten. 馃 Streepje is een streepje en of het nou wel of niet geldig is en of je nou wel of niet met klachten zo鈥檔 zelftest mag doen.... dit geeft alle reden om het goed te laten checken door een test bij de ggd. Wie weet valt het alsnog mee maar ik ben bang van niet voor je

5 jaar geleden

We zijn bij de ggd geweest. Hebben een sneltest gekregen. En hij heeft 4 uur later zijn uitslag gehad. Hij is gelukkig negatief. Is het toch de mannengriep馃槣