16 Reacties
6 jaar geleden
Ik heb ze van de H&M. Goede prijs/kwaliteit. Ze zijn er echter alleen in het zwart.
6 jaar geleden
Ik heb er een van prenatal, die vind ik erg fijn en mooi. Lekker hoog op te trekken :)
Maar als ik heel eerlijk ben vond ik helemaal niks lekker zitten toen ik 5 weken was. Alles wat op mijn buik drukte vond ik ruk 🤭 dat is wel gebleven tot 16/18 weken toen ik eindelijk een beetje een “echt” buikje begon te krijgen en de misselijkheid iets ging liggen.
6 jaar geleden
Ik vond inderdaad die van de h&m ook het lekkerste zitten.. en ze zaten het mooist ook! Bij veel andere leggings kreeg ik zo’n hang kruis zegmaar 😂
6 jaar geleden
Dacht al dat ik de enige was die broeken niet meer kan hebben, wat een hel die druk op me buik. 🤣 en volgens eigen berekening pas 4+5 vandaag. Ga eens online bij H&M kijken.
6 jaar geleden
Ik heb de eerste paar weken / maanden die van de lidl gedragen... deze worden nu (week 21) iets strakker bij de buik waardoor ik nu die van de h&m lekkerder vind zitten, daar is wat meer buikruimte 🤓 lidl had ik maat xl en bij de h&m heb ik nu de L... succes!
6 jaar geleden
Bij Zalando 2 besteld van new look. Grijze schijnt zeker niet door. Zwarte lijkt iets dunner. Ik ben er zo blij mee. Ik draag ze ook onder de broeken. Voor het eerst geen blote buik tijdens de zwangerschap vanwege een afzakkend buik deel van de broek. Ik heb ook heel lang nog kunnen blijven lopen broeken met een drawstring (tot week 23 ongeveer).
Succes!
6 jaar geleden
Liddl 😘
Ook de zwangerschapsbroeken zijn echt goed voor een goed prijsje !
De leggings zitten heerlijk 😃
6 jaar geleden
Reactie op kimberley 💖💖💖💙
Liddl 😘
Ook de zwangerschapsbroeken zijn echt goed voor een goed prijsje ...
Hier sluit ik me volledig bij aan! Positiekleding van de lidl zitten lekkerder dan van bijvoorbeeld een prenatal. Plus de prijs is ook leuker🙈
6 jaar geleden
Ik draag al 29 weken elke dag een zwangerschapslegging van de h&m, heerlijk.














