9 Reacties
5 jaar geleden
Geen tips over draakzakken. Maar wel over je rug. Ik heb zelf ook last van mijn rug gehad na de keizersnede. Weet je wat bij mij echt helpt? Mijn rugspieren trainen! Sindsdien is de pijn bijna verdwenen! En goed om mijn houding denken, vooral tijdens het tillen.
Misschien zit je er niet op te wachten omdat je hier geen tips over vroeg, dan sorry. Maar omdat ik versteld sta van het resultaat bij mezelf wil ik het graag delen. 鈽猴笍
Succes en ik hoop dat je een oplossing vindt!
5 jaar geleden
Ik heb al 100 jaar rugklachten. Hier heet die draagdoek die geen rugpijn geeft 'de wandelwagen'. Zowel binnen als buiten.
Ik heb een draagdoek van By Kay voor wat korte momenten. Die geeft goed steun. Maar helaas kan mijn lijf m'n dochter gewoon niet dragen. Dus ook door de woonkamer en in de keuken (bijv tijdens koken oid) pak ik veel de wandelwagen erbij.
Ik had gehoopt op mooie tijden met de draagdoek, maar helaas zullen we het hiermee moeten doen. Wel veel nabijheid, maar toch ietsje verder weg dan de draagdoek.
VRIEND
5 jaar geleden
Ik zou een afspraak maken met een draagconsulente zodat zij je kan adviseren en je kunt uitproberen.
Zakken zijn heel persoonlijk dus aan insectjes heb je niets. Ik vond de Marsupi top de eerste tijd. De Isara Quick half buckle nu nog. De Artipoppe vind ik nu prima, maar was ps vanaf een goede maat 62 passend en zit bij mij niet perfect. Handig om even snel mee te nemen.
Succes en alvast veel draag plezier!
5 jaar geleden
Bedankt allemaal! Ik ben toch voor een Ergobaby Omni 360掳 Draagzak gegaan omdat deze ook kruislings en op de rug gedragen kan worden.
Hopelijk gaat dit wel, vind een draagzak gewoon erg handig! De wagen staat namelijk in de auto vanwege tijdelijk ruimtegebrek (en trappen portiek) en het is erg pittig deze met een baby op je arm uit te klappen馃槄.














