14 Reacties
4 jaar geleden
Ik ben zelf ~10 maanden na de geboorte van mijn zoons jarig. Maar mijn man zit rond de 2-3 maanden, dus dat lijkt er wel wat op.
Wat wij deden: gewoon vieren in de avond en de baby er lekker op de buik slapend bij. Maar dan moet je niet de hele wereld uitnodigen natuurlijk haha. Ik had gekolfd, dus kon dan ook een drankje drinken. Mijn man gaf de fles en ik kolfde even de druk eraf. Als je kindje niet meer goed beneden slaapt in drukte, kan je hem/haar ook boven leggen. Mensen snappen het wel als je even weg bent!
(wij hadden de oma's als 'hulpje')
4 jaar geleden
Niet...was corona 😄
Wij zijn niet van de feesten, maar doe lekker waar je je goed bij voelt joh.
Lijkt mij juist heerlijk om een half uurtje boven bij te komen om te voeden😇
4 jaar geleden
Ik ben 10 april jarig.. Me ma gaat op die kleine passen zodat ik lekker in de middag/avond met vrienden uit eten kan en wat drankjes kan doen.. verder vier ik het de dag erop in de middag bij mijn tweelingzus met familie (7 personen) gewoon simpel koffie en taart.. 🥳
4 jaar geleden
Reactie op shalinisarahh
Ik ben 10 april jarig.. Me ma gaat op die kleine passen zodat ik lekker in ...
Me kleine is dan 5 weken
4 jaar geleden
Wij hebben onze verjaardagen op zondagmiddag gevierd voor familie (dat doen ze in onze familie allemaal) en voor vrienden op zaterdagmiddag met ons zoontje van 10 weken. Hij heeft beide dagen een deel van de tijd in de draagzak geslapen dat ging prima in gezelschap (op bed slaapt hij overdag sowieso nog niet). Voor de zaterdag hebben we onze vrienden later op de middag uitgenodigd en eten besteld zodat er gezellig met elkaar konden eten en daarna ons zoontje op bed konden doen. Hij krijgt wel flesvoeding dus dat kan makkelijk in gezelschap gegeven worden.
4 jaar geleden
Als het zoveel gedoe oplevert zou ik 't lekker niet vieren. Je doet Pasen toch al.
4 jaar geleden
Ik heb het toen vrij klein gevierd, een beetje zoals jij al doet met Pasen. Ik geloof dat ik het dan niet nog een dag zou vieren, lijkt me voor je zoontje al druk genoeg, 2 dagen bezoek. Maar ik ben erg van de rust en regelmaat, dus dat is misschien persoonlijk.
Anyway, ik heb dus niet al teveel mensen uitgenodigd en het een beetje proberen tussen wat dutten in te plannen. Dus gewoon overdag.
4 jaar geleden
Gewoon lekker feestje vieren en naar boven gaan om te voeden mocht dat nodig zijn. Is niks mis mee toch? Kan ook overdag gebeuren als je het s middags viert
4 jaar geleden
Reactie op babyboy6-6
Gewoon lekker feestje vieren en naar boven gaan om te voeden mocht dat nodi ...
Ik zou ook zeggen dit. Ik vier mijn eigen verjaardag nooit, maar op de verjaardag van de oudste kinderen ging/ga ik dan even boven zitten voeden. Ik zie daar eigenlijk het probleem niet van: ik hoef er geen pottenkijkers bij en ik neem aan dat de visite snapt dat je baby ook op je verjaardag moet eten 🤷♀️
4 jaar geleden
Dat terugtrekken voelt voor jezelf heel vreemd maar voor je gasten is het helemaal niet zo gek. Maak er dus geen big deal van en ga je kindje lekker borstvoeding geven als dat nodig is. Afkolven en je vriend laten geven is ook nog een optie natuurlijk als je zelf graag op je feestje wilt blijven.














