4 Reacties
7 maanden geleden
Helaas geen ervaring dus kan je geen ervaring delen maar heb er zelf laatst ook wat over gehoord dus ik ben er benieuwd naar
7 maanden geleden
Voor mn zwangerschap ging ik al jaren gewoon prima op de pil en was ik heel stabiel. Helaas heb ik onwijze pmdd gekregen sinds mijn bevalling.
Ik heb vanwege die reden ook de Zoely geprobeerd. Het werkt voor mij niet voldoende, maar ik vond het verder een fijne pil zonder gekke bijwerkingen.
Zou het dus zeker proberen!
7 maanden geleden
Ik heb denk ik zo’n beetje elke pil geprobeerd voordat de huisarts nu Zoely voorschreef. Slik ‘m nu al jaren en ben erg tevreden. Niet meer somber, geen hoofdpijn en hartkloppingen meer.
Ik merkte overigens ook geen verschil tussen hoe ik mij voel mét pil en zonder (tijdens de zwangerschap).
7 maanden geleden
Reactie op MrsFlamingo
Voor mn zwangerschap ging ik al jaren gewoon prima op de pil en was ik heel ...
Ik zie dat jij pmdd hebt. Ik heb het ook. Voor nu opzoek wat werkt maar het is een lange weg. Mag ik vragen hoe jij er mee om gaat en of je al iets hebt gevonden wat werkt om de slechte periode door te komen?














