Ik kwam uit op de website Babymarkt.com, schijnt hetzelfde te zijn als babymarkt.de.
De eerste staat heel slecht op trustpilot en de tweede heel goed 🤷🏼♀️ Nou weet ik het niet meer, ze hebben zulke goede aanbiedingen daar. Mja too good to be true misschien?
Wie heeft hier ervaring mee??
Het is dezelfde winkel. Ik denk dat er problemen ontstaan omdat de winkel in Duitsland gevestigd is. De Duitse versie gaat wellicht soepeler daardoor. Maar beide zijn hetzelfde! (Ik vermoed dat er dus met buitenlandse zendingen dingen misgaan, waardoor de reviews bij .com negatiever zijn. Ik vind het er verder gewoon legit uitzien).
Ik heb hier onlangs een duowagen besteld welke ik een klacht over heb alleen kan geen contact met ze opnemen telkens als ik het contactformulier invul krijg ik een melding dat het niet gelukt is. Iemand tips hoe ik contact met ze kan opnemen ???? Aangezien ze ook niet
Telefonisch te bereiken zijn
Ik heb hier onlangs een duowagen besteld welke ik een klacht over heb allee ...
Hi!
Wij hebben er onlangs een trampoline besteld. Deze is netjes geleverd, maar er mist een onderdeel. Hier ook het contactformulier over in willen vullen, maar inderdaad een error. Proberen te bellen, maar het automatische bandje geeft aan dat er niemand aanwezig is op de klantenservice….
Heb jij inmiddels al contact gehad?