16 Reacties
2 jaar geleden
Heb je dit al besproken met je werkgever? Ik zou dat eerst maar gaan doen.
Als je het aangeeft kunnen ze met je meedenken want ze zijn verder van huis als je vroegtijdig uitvalt.
Misschien is 1/8e of een uur pauze ipv een half uur niet mogelijk maar er is vast wel iets mogelijk.
Succes met bespreken!
2 jaar geleden
Reactie op Xaxa
Die geeft aan geen vervanging te hebben vanwege het te kort :(
Dat is toch het probleem van je werkgever en niet dat van jou
Ik lag vanaf 6 weken zwangerschap al in ziekenhuis
Werk moest dus wel vervanging regelen
Ben hele zwangerschap ernstig ziek geweest helaas
Wat gaat je werk doen als je eerder in het zwangerenvangnet valt door zwangerschapsziekte?
Dan zullen ze het ook moeten oplossen
Als je werk niet mee denkt is de kans groot dat je je lichaam teveel gaat belasten en je straks helemaal uitvalt misschien
Denk aan bekkeninstabiliteit bijvoorbeeld.
En hoe gaan ze je vervangen in je zwangerschapsverlof?
Je werk zal dus wel echt al zijn best moeten doen een vervanging te regelen en voor die tijd jouw werk werkbaar te houden
2 jaar geleden
Bij elke loondienst baan moet je dat kunnen gebruiken. Hoe de werkgever het oplost, niet jouw probleem grof gezegd
2 jaar geleden
Reactie op Xaxa
Die geeft aan geen vervanging te hebben vanwege het te kort :(
Maar hij hoeft niemand te vervangen toch? Je bent er, alleen heb jij langer pauze.
Heb je zelf een idee waar (qua tijdstip op de dag, binnen het programma) het mogelijk is om wat langer pauze te nemen? Of misschien kan je twee keer een pauze nemen, in plaats van één lange achter elkaar?
En verder .... als jij nu uitvalt, hebben zij een groter probleem. Dus lijkt mij fijn om met elkaar te kijken wat de mogelijkheden zijn en hopen dat je collega's ook wat flexibel kunnen en willen zijn.
2 jaar geleden
Ik heb extra pauze breed geïnterpreteerd en begon vaak later of ging juist eerder naar huis. Extra pauze zou bij mij op het werk niet echt werken. Misschien is dit voor jou ook een optie?
2 jaar geleden
Maar hij hoeft niemand te vervangen toch? Je bent er, alleen heb jij langer ...
Je mag maar zoveel uur per dag alleen staan in de kinderopvang. Je zit met een aantal kinderen per leidster. Deze uren zijn dus al 'bezet' tijdens openen, sluiten en pauze. Ik kan moeilijk mijn collega met 9 babies alleen laten..
Misschien als het merendeel op bed ligt , daar wil ik nu voor kijken
2 jaar geleden
Reactie op ZachtaardigePinguin
Ik heb extra pauze breed geïnterpreteerd en begon vaak later of ging juist ...
Mag dit wettelijk? Een uurtje later beginnen of een uurtje eerder weg? Ik kan niks vinden over hoe dit wettelijk zit. Alleen dat je recht hebt op 1/8 deel extra pauze, maar ja valt eerder weg ook onder "pauze"?
2 jaar geleden
Reactie op Logootje
Nee officieel is extra pauze echt extra pauze en niet later beginnen of eer ...
Ah oké, dankjewel voor je berichtje!














