15 Reacties
2 jaar geleden
Ik vind de flared broeken van Lois heel fijn! Hebben ze ook lengtemaat van :)
2 jaar geleden
Ik heb zelf al een paar seizoenen hele mooie broeken van Anna van Toor. Flared, met elastieke tailleband, mooie stof. Heel blij mee. Elk seizoen hebben ze weer wat andere modellen.
2 jaar geleden
Ik heb na de zwangerschap 2 broeken bij Top Vintage gekocht. Die zaten echt heerlijk. Zij hebben ook inderdaad veel high waist. Ik denk wel dat veel broeken voor jou lang zullen uitvallen maar ik zie verschillende opties die denk ik goed in te nemen zijn: https://topvintage.nl/nl/vintage-broeken/1
2 jaar geleden
DIT is de broek die je zoekt:
https://www.zwijnenburgmode.nl/dames/broeken/01-309105-401-44501-yaya-broek-silver-lining-beige/?
https://joliejacqueline.nl/products/yaya-zachte-broek-met-wijde-pijp-elastieken-tailleband-en-split-01-301033-301-light-grey-melange
Het zijn broeken van Yaya, maar uit een eerdere collectie. Voelen zacht, dikke stof, heerlijke band. Kan niet wachten tot ik mijne weer aan kan!
2 jaar geleden
Ik weet niet precies jouw postuur en of je dit zoekt. Maar ik heb laatst een hele fijne spijkerbroek bij de zara gekocht.
Ik heb zelf een slanke taille, maar wel bredere billen 茅n ik ben klein. Dit is eigenlijk een model tot de enkel, maar bij mij valt ie daarom juist goed haha.
https://www.zara.com/nl/nl/jeans-z1975-in-mom-fit-p07223022.html
2 jaar geleden
Flared broeken van Vanilia. Kost wel wat, maar zit als een joggingbroek en ziet er verzorgd uit.
En qua spijkerbroeken ben ik heel blij met high waist bootcut van Levi's. Vaak 2 voor (ongeveer) 130 in de outlet
2 jaar geleden
Flared broeken van Vanilia. Kost wel wat, maar zit als een joggingbroek en ...
En hierbij de link:
https://vanilia.com/products/tailored-twill-broek-22776-21248-999
en
https://www.levi.com/NL/en/clothing/women/jeans/bootcut/725-high-rise-bootcut-jeans/p/187590116?camp=SHB_Levis_NL_EN_GOO_Performance_Max&gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAzoeuBhDqARIsAMdH14EcRf_ApMCciXWomjprnwX9dK7h8EoaBbuURnMb-xqDFDrNPVXITgoaAjHoEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
2 jaar geleden
Ik vond mooie broeken zo lastig na mijn zwangerschap, maar ben nu mega tevreden over de broeken/jeans van Lee! Veel mogelijkheden in lengte en wijdte.














