19 Reacties

4 jaar geleden

Ik lees even mee. Na de afgelopen 1.5 jaar op mijn moeders elektrische fiets te hebben gefiets, nu er toch zelf 1 aan willen schaffen (rijbewijs en auto zit er momemteel niet in). Hoeft hier alleen niet een speciale moederfiets te zijn aangezien ik meteen voor een achterzitje ga

4 jaar geleden

Ik heb een Stella fiore mama-fiets. Wat een top ding! Kost een flinke duit maar ik ben er heel erg blij mee. De fiets is goed in balans (voorwielmotor), stuurslot en een flinke bagagedrager. De knopjes waarmee de fiets te bedienen is zit in de zijkant en mijn dochter kan de knopjes niet zelf indrukken. Ik heb er een stoeltje met windscherm op van BoBike (in suikerspin roze, zo cute). Ook heel fijn spul!

4 jaar geleden

Reactie op Floor92

Ik heb een Stella fiore mama-fiets. Wat een top ding! Kost een flinke duit ...
Ik precies het zelfde ook stella en bobike. Topfiets beste koop van me leven ;)

4 jaar geleden

Ik ook stella fiore ! Hele fijne fiets. Ik heb alleen de urban iki stoeltje (goedgekeurd voor op een elektrische fiets)

4 jaar geleden

Ga zo ie zo proef fietsen. Ik heb op een electrische fiets gefiest met voorwiel motor en een middenmotor. Maar ik vind dat verschil echt heel groot. Vind een voorwielmotor dan ook totaal niet prettig fietsen zelf. De stella fiets van hierboven ik vond het vreselijk. Nu moet ik zeggen ik heb astma en die voorwielmotor fietsen fietsen voor mij gewoon nog veel te zwaar. Ik ga volgend jaar een cortina mama fiets met middenmotor halen. Ik was nu vrij laat en de fiets was niet op voorraad. Die zou pas eind september komen na 8 weken. Dus nu besloten te wachten volgend jaar. Eind maart gaan we langs alles doorspreken en dan hopelijk voor eind april dan een de fiets in huis.

4 jaar geleden

Ik had in eerste instantie ook een Stella gekocht maar wat een verschrikkelijke service daar! Echt niet te doen. Gelukkig ben ik er nog onderuit gekomen, ook al heeft dat me 5 weken gekost… Nu een Batavus quip gekocht. Wat een heerlijke fiets! Kost wel een stuk meer dan de Stella maar enorm blij mee! Heb nog nooit zoveel gefietst want ik hou niet van fietsen, haha! Maar nu ga ik het liefst op de fiets weg met de kleine man voorop. Helemaal leuk!

4 jaar geleden

Ik heb ook de Stella Fiore met Bobike stoelen voor en achter. Ben erg blij mee. Nu er een tweeling op komst is, wil ik kijken voor een bakfiets maar die Fiore gaat echt niet weg. Top fiets!

4 jaar geleden

In ieder geval iets met een middenmotor :)

4 jaar geleden

Reactie op Babymamalicious

Ik heb ook de Stella Fiore met Bobike stoelen voor en achter. Ben erg blij ...
Ik zit met hetzelfde nu 3 kids dus moet eigenlijk een bakfiets. Maar me stella gaat echt niet weg.😂

4 jaar geleden

Reactie op Suzanne987

Cortina E-common Family heb ik: https://www.cortinafietsen.nl/e-bikes/corti ...
Vanmiddag wezen kijken, waarschijnlijk neem ik deze in het blauw. Moet alleen nog 9 weken wachten voordat deze binnen is en ik een proefrit kan maken

4 jaar geleden

Reactie op Miloutje

Ga zo ie zo proef fietsen. Ik heb op een electrische fiets gefiest met voor ...
Ik zou 'm wel eerder bestellen als ik jou was. Als je nu hier bij de fietsenzaak besteld heb je 'm over 4 maanden 😳😳 wel afhankelijk van frame maat en kleur. Maar de voorraden zijn echt heel beperkt.

4 jaar geleden

Ik zou goed nadenken of je een speciale moederfiets wil. Deze zijn vaak zwaarder en wat ‘lomper’/groter terwijl op een normale elektrische fiets ook heel goed een (of 2) zitjes kunnen. Een Giant of Batavus is een hele goede aankoop, een goede dealer kan je daar over adviseren (en inderdaad een proefrit laten maken). Maar zoals al gezegd werd is de levertijd momenteel helaas soms erg lang ivm COVID etc.

4 jaar geleden

Ik heb uitgebreid onderzoek gedaan en nu eindelijk iets besteld. Ik wacht nog op levering, dus kan enkel iets zeggen over mijn zoektocht. Bij een gazelle experience centre heb ik de gazelle bloom en gazelle miss grace geprobeerd. De grace fietste fijner, maar als er voorop een kinderzitje gemonteerd was kwam ik daar met de knieën helaas tegen aan. De bloom was een goede optie, maar levertijden waren minimaal 6 maanden. Ga vooral dus proberen! De batavas e quip go heb ik geprobeerd bij een vriendin. Heerlijke fiets, dezelfde Bosch middenmotor als gazelle miss grace. Helaas ook hetzelfde probleem met de knieën tegen het voorzitje. Ook hiervoor geldt pas vanaf zomer 2022 leverbaar. Cortina werd afgeraden door fietsenwinkel, omdat daar bij elektrische fietsen blijkbaar geen onderdelen vervangen kunnen worden bij problemen enkel het gehele (dure) elektrische systeem. Ook de lak schijnt kwalitatief minder te zijn. Een vriendin van me geniet wel volop van haar nieuwe cortina e family. Uiteindelijk ben ik beland bij het merk Azor. Een onbekend, klein bedrijf uit Hoogeveen dat hufter proof fietsen maakt van hoge kwaliteit. Doordat de fiets totaal zelf samen te stellen is (niet enkel kleur, maar echt elk onderdeel). Ontstaat er een fiets op maat voor jou. Over een aantal weken hoop ik hem op te kunnen halen. Succes met jouw zoektocht. Ik zou vooral zelf proberen (bij experience centra ed) om een gevoel te krijgen. En, tijdig bestellen. Heel veel succes!!

4 jaar geleden

Ik zweer bij mijn Stella moederfiets. Heb er meerdere geprobeerd maar deze was echt de beste en serieus nog geen seconde spijt gehad de afgelopen 2 jaar!

4 jaar geleden

Ik ben heel blij met mijn batavus quip e-go. Kan zowel een stoeltje voor als achter. Echt een topfiets

4 jaar geleden

Ik heb de gazelle heavy duty gekocht nav een proefrit bij een gazelle experience center. Heel tevreden van!

3 jaar geleden

Reactie op Suzy12345

Ik heb uitgebreid onderzoek gedaan en nu eindelijk iets besteld. Ik wacht n ...
Ik overweeg ook om de azor te nemen. Ik heb deze al in de niet elektrische versie. Hoe bevalt hij bij jou?

3 jaar geleden

Hier gekozen voor een voque elite met middenmotor. Je hoeft niet perse een moederfiets. En transportfiets heeft dezelfde eigenschappen als een moederfiets en vaak zelfs nog steviger. Zelf zou ik absoluut niet voor de stella fiore gaan ivm voorwielmotor. Sowieso zou ik nooit gaan voor een voorwiel motor omdat dit minder lekker (egaal) fietst om het maar zo te zeggen. Zodra je vaart mindert grijpt de motor gelijk in waardoor je een duwtje krijgt. Beetje vergelijkbaar als je je koppeling laat schieten in de auto. Daarnaast is je stuur ook zwaarder wat zeker als je kind nog voorop zit niet echt fijn is.