12 Reacties

3 jaar geleden

Nee, mijn voorbips is niet goor. Als je jezelf dagelijks waar met een washandje en water hoort er niets aan de hand te zijn. Ruik je heel sterk of heb je heel veel afscheiding met een vreemde kleur, dan zou ik even de huisarts contacten.

3 jaar geleden

Beetje vreemde vraag voor een man zo op dit forum.

3 jaar geleden

Wtf....🤔

3 jaar geleden

Huh, maar je zegt in één van je vorige topics dat je een man bent? 😅

3 jaar geleden

Ik weet even niet zo goed wat je bedoelt. Bloed je? Heb je veel afscheiding? Wat is er aan de hand? Als het iets is wat veranderd is kun je misschien naar een gynaecoloog. Verder alleen wassen met water, niet met zeep. En je mag het gewoon vulva noemen.

3 jaar geleden

Je bent een man? Doe eens normaal. Vraag dit lekker aan je vrouw.

3 jaar geleden

Reactie op ×Jon

Huh, maar je zegt in één van je vorige topics dat je een man bent? 😅
Oh wow dat zie ik nu pas. Wtf. @TS gaat dit over je partner en klaag je dus eigenlijk over haar lichaam hier? Dat is niet ok.

3 jaar geleden

Ten eerste, ik voel me een bertje gediscrimineerd dat je je beticht begint met Hey meiden, er zitten hier ook vaders op het forum. Ten tweede: voorbips?? Ten derde als je wat vind van de vulva van je vrouw overleg het dan met haar

3 jaar geleden

Gerapporteerd. Ik stel voor dat iedereen dit doen om dit soort ranzige types te weren.

3 jaar geleden

Wat is een voorbips?😅

3 jaar geleden

Reactie op Isabelleklaassen

Gerapporteerd. Ik stel voor dat iedereen dit doen om dit soort ranzige type ...
Zeker ook gedaan! Bah bah

3 jaar geleden

Voorbips 🧐🤨? Na 5 x hardop zeggen klinkt het nog steeds gek 🤷🏼‍♀️