26 Reacties

3 jaar geleden
Zijn het echt bellenblaas vlekken? Ziet er een beetje uit alsof het ‘weer’ erin zit (schimmel) doordat het nat is weggepropt en de kleding niet kon ademen. Belangrijkste om natte kleding goed op te hangen of meteen in de was te stoppen. Misschien helpt het nog om de kleding nat in de volle zon te hangen? Dat haalt bij mij zelfs hardnekkige tomatenvlekken eruit.

3 jaar geleden
Oh ja, dit is van bellenblaas. Ik heb Inderdaad ook zulke vlekken gehad die ik er niet uit kreeg.... En het spijt me, maar ze gaan er ook niet meer uit als ze er eenmaal inzitten. De bellenblaas heeft namelijk een reactie teweeggebracht toen het in contact kwam met wasmiddel.
Het enige wat je vanaf nu kan doen is de kleren uitspoelen met voldoende water voordat ze worden gewassen. Op deze manier kan het niet meer reageren met wasmiddel.

3 jaar geleden
Reactie op nrzoveel
Jeetje, ik wist niet dat dat van bellenblaas kon gebeuren!
Wist ik ook niet!

3 jaar geleden
Ik gebruik voor zo'n beetje elke vlek ossengalzeep, vind ik echt top spul. Bij bellenblaas vlekken heb ik het nog nooit uit kunnen proberen maar wie weet helpt dit misschien?!

3 jaar geleden
Reactie op Jules5/7
Ja het is echt rommel, heb al zoveel (nieuwe) kleding weg moeten gooien 😬
Je kunt toch ook dreft gebruiken als bellenblaas

3 jaar geleden
Je kunt toch ook dreft gebruiken als bellenblaas
Ja, dat dacht ik ook direct. Misschien de bellenblaas vervangen door dreft oid. Dat bubbelt ook prima!

3 jaar geleden
Ik heb het probleem eigenlijk nooit dn mijn Kids zijn de hele dag in de weer met bellenblaas. Ik merk wel dat het ene merk veel meer vlekken op de vloer geeft dan het andere. (Soms doen ze toch binnen blazen, ookal mag dat eigenlijk niet van mij 🤭)
Misschien wacht je te lang met wassen? Ik doe alles met vlekken vrijwel meteen in de was en als ik dan voorwas selecteer, dan is het meteen schoon. Werkt bij mij beter dan allerlei middeltjes en sprays