5 Reacties

4 jaar geleden

Volgensmij doen ze daar niet aan. Wij hebben het volle bedrag betaald. Je kunt het altijd proberen!

4 jaar geleden

Hier ook gewoon het volledige bedrag moeten betalen maar ik kom de dag zelf niet dus kon kiezen of opsturen of digitaal ontvangen koos voor digitaal maar heeft toen dus ruim 2.5 week geduurd voordat ik de foto's in m'n mail kreeg. Qua aantal foto's en prijs vind ik het vrij prijzig voor wat je krijgt

4 jaar geleden

Bedankt voor jullie reacties! Ik vind het ook best prijzig, misschien de goedkoopste set als de foto’s leuk zijn

4 jaar geleden

Twee keer al fotos laten maken, afdingen kun je vergeten. Ik heb ze tot nu toe altijd allemaal genomen, waren ook echt leuk en goede kwaliteit. Prijzig vind ik meevallen, als je ziet wat je voor een fotoshoot elders kwijt bent.

4 jaar geleden

Wij hebben toen voor 10 digitale foto’s gekozen. 100 euro geloof ik. Vind ik ook behoorlijk prijzig voor een shoot op een locatie waar het lopende band werk is.. Maar goed, we hebben gelukkig wel mooie foto’s gekregen. Niet aan gedacht om af te dingen..