17 Reacties
2 jaar geleden
Ik volg, dit is mijn week 2
Stomen werkt bij mij helaas averechts .
(Sterker nog, door het toevoegen van waterdamp neemt het slijmvlies zelfs iets meer water op waardoor het nog dikker wordt en het benauwde gevoel na enige minuten zelfs toeneemt.
Het kan veel schade aanrichten in uw kwetsbare luchtwegen, weefsels en blaasjes. Naast zulke ongewenste beschadigingen is het ook nog niet eens effectief. Uw conditie gaat er niet op vooruit en klachten nemen eerder toe dan af.)
2 jaar geleden
Reactie op M_1986
Ik volg, dit is mijn week 2
Stomen werkt bij mij helaas averechts .
(Ster ...
Oh balen!
Bij mijn vriend helpt het wel want hij kan al door z'n neus heen ademen terwel ie dat eerst niet kon.
2 jaar geleden
Reactie op M_1986
Dat is dan waarschijnlijk niet van het stomen.
Onze huisarts raadde het ook ...
Oh nooit geweten.
2 jaar geleden
Hier ook al de hele week ellendig van de verkoudheid maar ik kan dan echt niet zonder neusspray met xylometazoline! Als mijn neus dicht zit voel ik me echt 10x meer ellendiger!
Niet te lang gebruiken maar bij een verkoudheid echt niet zo problematisch!
2 jaar geleden
O jeetje wat vervelend 😣
Veel rust, warme douches en veeeeel vitamine C!!
Thee met gember & honing
Laurierblad koken en dat water opdrinken kan helpen bij keelpijn.
Zou ook juist even de frisse buitenlucht in gaan, vooral de ochtendzon kan een mens goed doen
En huis goed doorluchten
Succes ermee en alvast een hele fijne dag zondag!!
2 jaar geleden
Hier ook een beginnende verkoudheid! Gember honing citroen, hotcolddrex. Neus spoelen met rhinohoorn en neusspray. Hoestdrank. En niet te vergeten KIPPENSOEP! Ga ik zelf vandaag ook maar eens maken. En sokken dragen/ warm aankleden. En hopen dat het snel overgaat. Succes ermee en gefeliciteerd
2 jaar geleden
Je kunt niet zoveel doen behalve uitrusten en uitzieken vrees ik! En op de dag zelf zorgen dat je een goede paracetamol spiegel opgebouwd hebt en die hooghouden (dus 6-8 paracetamol per etmaal, goed verdeeld), xylometazoline neusspray, keelsnoepjes en zakdoekjes bij de hand, een goede kop koffie erin en gaan. En wat rustmomenten tussendoor. Door de adrenaline zul je die dag ook wel energieker zijn hoor, is mijn ervaring. Veel plezier!
2 jaar geleden
Knoflook in dunne plakken snijden, verbandje onder de voet leggen en daartussen (eerste laag) onder elkaar knoflook doen. (Kan ook met ui en zonder verbandje). Dan sokken erover en ermee slapen of mocht die het niet vervelend vinden overdag aan doen.
Daarnaast vitamine c nemen. Liefst van de vrucht zelf. Eten! Niet drinken. Buiten wandelen. Honing in de thee ook goed! Liefst kurkuma en gember thee! Vers 💁🏼♀️














