12 Reacties

5 jaar geleden

Jaaaa absoluut een aanrader!

5 jaar geleden

Jaaaa absoluut een aanrader!
Ik zag die achtertekst online staan en dacht gelijk oké die lijkt me wel interessant en leuk om zelf te lezen. Het is het waard dus?!

5 jaar geleden

Reactie op Luciëne2

Ik zag die achtertekst online staan en dacht gelijk oké die lijkt me wel in ...
Ja, Het is niet het standaard boek. Wat ik zelf bijvoorbeeld echt interessant vond (zonder teveel te spoilen) is de reden waarom kinderen op jonge leeftijd al liegen. Gewoon om de kleinste dingen waarvan je als ouder of volwassenen meteen al hoort van ja hoor tuurlijk is dat gebeurt haha, zo fantasierijk. Blijkbaar zit daar een hele reden achter waarom kinderen dat doen en als ouder kan je daar invloed op hebben. Zelf dacht ik dat kinderen “gewoon” fantasierijk zijn en ze de leugens zelf echt geloven, maar blijkbaar is dat dus niet zo. Heel wetenschappelijke maar op een hele fijne en leuke manier geschreven. Of je kind nou 1 of of 20 hier heb je echt wat aan als je een beetje zoekende bent in opvoeding of dat interessant vind!

5 jaar geleden

Ik heb hem ook van marktplaats afgeplukt, staat nog in de kast in gelezen te worden.

5 jaar geleden

Mild Ouderschap van Nina Mouton en Het Grote Wonder zijn twee zwangerschaps/ouderschapsgerelateerde boeken die ik erg graag las en interessant vond, omdat het aanleunde bij mijn interesses. Voor de rest heb ik niks gelezen en vond ik het eigenlijk ook maar weinig soeps qua aanbod. Wij hebben van onze omgeving echt een paar draken van boeken over zwangerschap gekregen vol stereotiepe ‘kwatsj’. Nee bedankt. 😅

5 jaar geleden

Kijk ook is bij; Mom, you got this! Van de huismuts. Haar boek is nog maar net uit. Ik ben zelf op de helft en vindt het een heel interessant boek!

5 jaar geleden

Ja, Het is niet het standaard boek. Wat ik zelf bijvoorbeeld echt interessa ...
Ah dat klinkt inderdaad wel interessant ja! En het is altijd leuk om meer over kinderen hun "manier van denken en doen" te weten te komen. Ik ga 'm denk ik zeker halen 🤗

5 jaar geleden

Mild Ouderschap van Nina Mouton en Het Grote Wonder zijn twee zwangerschaps ...
Herkenbaar, of van die hele typerende boeken waarin in elk boek vrijwel het zelfde staat aangegeven en dan meerdere malen in ieder hoofdstuk benadrukt moet worden. Sommige boeken vallen veel te veel in herhaling 😬

5 jaar geleden

Reactie op Sarah93

Kijk ook is bij; Mom, you got this! Van de huismuts. Haar boek is nog maar ...
Thankyou!

5 jaar geleden

Ik heb Philippa Perry net uit. Er zitten best wat interessante dingen in. Maar zoals ze zelf al zegt: je zoekt feiten die aansluiten bij je mening. Ik vind haar ook ondanks dat ze de hele tijd zegt dat je je niet schuldig moet voelen over hoe je dingen misschien gedaan hebt, toch wel erg judgemental over hoe het volgens haar moet. Dus je moet het wel kunnen lezen als 'ik haal eruit wat ik interessant vind' en je niet gek laten maken.

5 jaar geleden

Is er iemand die dit boek misschien via vinted/marktplaats verkoopt ? Ik ben op zoek! Maar kan hem nog niet goed vinden. 😳