8 Reacties
vorig jaar
Het staat express in de bijsluiter om zichzelf in te dekken. Houd er rekening mee dat alle hoestdrank bloeddruk verhogend werkt. Door de tijm/zoethout toevoeging.
Als je echt slijm hoest hebt, morgen even de assistent bellen. Die kan zien wat je mag gebruiken in combinatie met eventuele medicatie die je al hebt. Geef wel duidelijk aan dat je zwanger bent.
Wij in de winkel adviseren altijd advies in te winnen, want wij kennen je situatie niet qua bloeddruk en medicatie gebruik tijdens de zwangerschap
vorig jaar
Je kunt ook altijd even kijken wat de werkzame stoffen zijn en deze bij het Lareb opzoeken. Hier staat met zwangerschap en borstvoeding wat wel en niet oke is. 😊
vorig jaar
Ik heb toen ik zwanger was kinder-hoestsiroop gehaald. Gorgelen met zout water en zoute neusspray helpen ook.















