10 Reacties
5 jaar geleden
Absoluut!! Maar hou me (bijna altijd) aan de 2 kleine kopjes. Bijna 37 weken zwanger en enige minpuntje is de stuitligging van de dame. Maar dat komt vast niet door de koffie 🤣
Het is gevaarlijk voor de buitenwereld mij compleet van de koffie af te halen 😉
5 jaar geleden
Ja hoor, 2 kopjes per dag... heel af en toe eens 1 extra, maar probeer erop te letten.
5 jaar geleden
Aangeraden wordt ongeveer 1 kop koffie te drinken als je zwanger bent.
5 jaar geleden
Ik drink 4a5 kopjes per dag. Bij de vorige 2 ook altijd koffie gedronken. Zonder melk en suiker. Drink het zwart.
5 jaar geleden
Nee, ik ben er mee gestopt. Als je kijkt op de app van het voedingscentrum (zwangerhap) lees je dat cafeïne niet goed is voor de kleine. Een kopje per dag kan, maar ik verwacht dat dat de komende jaren ook steeds meer afgeraden gaat worden. Recente onderzoeken wijzen steeds vaker uit dat de cafeïne in grotere hoeveelheden bij de baby komt dan eerder aangenomen, en dat dit meer invloed op de kleine heeft dan gedacht.
Ik drink wel decaf! Met lekker opgeschuimde melk als cappuccino. En ik eet ook chocola ;-) daar zit ook (een beetje) cafeïne in.
5 jaar geleden
Ik drink alleen koffie als ik op mijn werk ben, dat is ongeveer 2/3 keer per week. En dan drink ik een half kopje🙈 verder niet. Er zit niks goeds in voor de kleine
5 jaar geleden
1 tas per dag, indien meer decaf en bij thee/cola let ik er ook op dat er geen cafeïne in zit














