36 Reacties

3 jaar geleden
Reactie op xxTessa
Zou in elk geval Boohoo heel erg vermijden, die is echt verschrikkelijk ook ...
Nou precies..😩 Kei leuke jurken gezien daar maar die recensies...😰 Datzelfde had ik met Shein ook maar mijn collega had er goede ervaringen mee dus daar heb ik ook wat besteld. Dat komt alleen volgende week pas binnen dus dat vind ik wat spannend...😅

3 jaar geleden
Ik zat met hetzelfde probleem, alleen ik ben wel zwanger haha. Ik ben uiteindelijk geslaagd bij Zalando. Daar kan je specifiek zoeken op cocktailjurk, kleur etc! Staan echt wel mooie jurken tussen 😊. Zie dat die wel staat bij sites die je al bezocht hebt, maar weet niet of je ook al die filters hebt toegepast.

3 jaar geleden
Fabienne Chapot heeft geweldige jurken! En vaak ook e.e.a. In de aanbieding (want niet het goedkoopst).

3 jaar geleden
Peek en Cloppenburg heeft hele leuke coctailjurken, avondjurken etc. In Rotterdam (weet niet waar je woont) heb je er een hele grote winkel van. Andere steden weet ik niet.

3 jaar geleden
Je hebt op meerdere plekken in Nederland de Galazaak zitten. Ik heb hier vaker voor een bruiloft en gala jurken vandaan gehaald! Zijn zeer betaalbaar, verschillende prijsklassen en heel veel keuze in alle maten.

3 jaar geleden
Ik dacht: even kijken op zalando of ze echt alleen maar stomme jurken hebben 🤭 Maar ik zie zoveel leuke!!
Groetjes van een persoon die zelf alleen maar spijkerbroeken en slobbertruien draagt 😬
https://www.zalando.nl/swing-dress-cocktailjurk-multi-sg721c0es-j11.html (die andere kleur vind ik ook leuk)
https://www.zalando.nl/swing-cocktailjurk-navy-blue-sg721c0qi-k11.html
https://www.zalando.nl/chi-chi-london-cocktailjurk-multi-coloured-cz621c0g6-t11.html?selectedsizes=36,38
https://www.zalando.nl/wal-g-raz-cut-out-dress-cocktailjurk-berry-wine-wg021c105-i11.html?selectedsizes=36,38
https://www.zalando.nl/laona-cocktailjurk-anthrazit-blau-la021c08x-c11.html?selectedsizes=36,38
https://www.zalando.nl/glamorous-halter-neck-sequin-midi-dress-cocktailjurk-navy-gl921c0vz-k11.html?selectedsizes=36,38

3 jaar geleden
https://www.little-mistress.com deze site heeft echt geweldige jurken! Ik heb hier ook vaak besteld voor bruiloften en speciale gelegenheden. Alleen zijn de meeste jurken wel aan de prijs 😅 maar zeker een kijkje nemen waard 😁

3 jaar geleden
www.mostwantedluxury.com heeft altijd leuke jurkjes! Ook in allerlei verschillende kleurtjes.