19 Reacties
5 jaar geleden
Newyorkfashion.nl
Shein & h&m , of echt erop uit naar leuke stadjes en dorpjes.
5 jaar geleden
Klinkt alsof ik mezelf hoor praten na mijn eerste bevalling. Van 1.83m/56kg naar 1.83m/65kg gegaan. Waar ik opzich wel blij mee was aangezien ik eerst ondergewicht had. Maar ik wist ook totaal niet meer hoe ik met mijn lijf moest omgaan.
Ik vind duurzaamheid belangrijk en shop nu meestal online bij armed angels. Dit is een Duits kledingmerk maar bezorgen ook in Nederland. Hele fijne kleding en goede kwaliteit. Ben inderdaad ook overgestapt naar jurkjes en rokjes ipv broeken en strakke blousjes. Alleen in de borstvoeding periode vind ik dat nog lastig.. dan is een jurk onpraktisch vind ik.
5 jaar geleden
Mijn nieuwe favoriete kledingstuk is een langere trui (om als jurk te dragen), ik heb er inmiddels een paar in verschillende kleuren :) voel me daarin heel vrouwelijk maar het is niet zo superstrak. Ik vind zelf Roxy en Billabong mooie merken qua prints, en voor de meer neutrale kleren vind ik Cos, Costes en de WE prettig. Misschien heb Je daar iets aan?
Overigens bestel ik soms via about you, daarop staan veel merken en krijg je ook af en toe kortingscodes enzo :)
5 jaar geleden
Shoeby kan ik ineens ook vaak goed slagen. Hebben ze ook mensen lopen die goed kunnen adviseren. Daar had ik heel veel aan met een vernieuwd lichaam.














