7 Reacties

3 jaar geleden
Ligt eraan waar je kind van houdt natuurlijk. https://motionexperience.nl/ daar wilde ik vorige week heen gaan, ze hebben peuter tijden. Helaas wegens buikgriep konden we niet gaan. Onze zoon is dol op licht en geluid.
Verder gaan we vaak naar kinderboerderijen, Indoor speeltuin.lekker naar bos en dingen zoeken. Nijntje museum wil ik ook graag nog eens naar toe (geen idee welke plaats dat is, maar ik rj heel makkelijk en m'n zoon houd het makkelijk 2 uur uit in de auto) naar het strand, zelfs als het geen zee weer is, is het leuk om te spelen en rond te lopen. Sea life was geen succes behalve die tunnel. Je kunt Googlen op, uit met peuter en dan vindt je per provincie hele leuke uitjes om te doen. Fijne vakantie.

3 jaar geleden
Hierbij mijn zelf bij elkaar gezocht lijstje met activiteiten in en rondom Brabant voor het hele jaar :) heb ik in mijn notities staan iedere x als ik een activiteit zoek kijk ik er even doorheen en vul hem regelmatig aan. Hier is ehv Airport favoriet!!
Vlindertuin
Zwemmen
Bokkentuin
Zoo Veldhoven
Speeltuin Geenhoven
Boerderij t platteland in Veulen
Het oertijd museum Boxtel
Kaasboerderij postel
Irrland
't Geitenboerke Oerle ( in maart geitjes knuffelen )
Weerterbergen (glowgolf etc)
Paviljoen Genneperpark
Sterrenstrand
De Klimbim
Philips Fruittuin / pannenkoekenhuis de Proeftuin
Kabouterpad Heeze
Speellandschap de heiberg Veldhoven
Zilvermeer Mol
Ehv Airport vliegtuigen kijken
Legerbasis
steenuil in Oirschot

3 jaar geleden
Reactie op Klavertje32
Hierbij mijn zelf bij elkaar gezocht lijstje met activiteiten in en rondom ...
De hooiberg
Mattel play sevenum
Splinter

3 jaar geleden
Ik volg even!
Wij zijn vandaag naar het Zuiderzee museum geweest in Enkhuizen, super leuk voor kinderen en er was een oud Hollandse kermis (draaimolens enzo).
Verder leuke tips;
- Aviodrome Lelystad
- Kinderboeken museum Den Haag
- Nijntje museum Utrecht
- Spoorweg museum Utrecht
- Diverse kabouterpaden, tips per provincie via bijv https://mamasmeisje.com/kabouterpad-kabouterpaden-nederland/
- Tuinhuis van Charlotte in Breda
Ken je de blog “vandaagnietthuis” of “opwegmetmama”? Altijd super leuke tips!

3 jaar geleden
Sprookjeswonderland in Enkhuizen is ook een heel erg leuk park voor jongere kinderen.

3 jaar geleden
KidzCity in Utrecht is ook erg leuk. Groot indoorpretpark.
Wij gaan sinds kort ook naar peutervoorstellingen in verschillende theatergebouwen. Aantal maanden geleden naar een voorstelling van Gonnie en Gijsje geweest. Dit vond mijn kleine van toen net 2 jaar helemaal geweldig. Op kidsproof.nl staan de voorstellingen die binnenkort in het theater komen.
Ik wil binnenkort naar het Kinderboekenmuseum in Den Haag gaan. Mijn kleine is bijna 2,5. Is er iemand recentelijk geweest? Is het wat voor jonge peuters?