19 Reacties
vorig jaar
Wij zijn in september naar Hof van Salland geweest, echt een heel fijn huisje en park! Wij hadden een huisje met bubbelbad en opgietsauna, maar er zijn ook huisjes met Hot tubs/jacuzzi geloof ik. Er is ook ontbijtservice (zelf ophalen, maar wel op loopafstand), maar wij hebben hier zelf geen gebruik van gemaakt.
vorig jaar
Topparken idd! Wij zijn bij garderen geweest echt top. Weet alleen niet zeker of ze broodjes service hebben maar dat zie je wel op de site.
vorig jaar
Reactie op Hannelore13
Er zijn ook diverse benb's met ontbijtservice en jacuzzi
Welke regio zoek ...
Eigenlijk maakt het niet heel veel uit! Als er maar een beetje wandelopties in de omgeving zijn of een leuke stad!
vorig jaar
Wij zijn hier heen geweest toen ik 35-36 weken zwanger was. Buiten jacuzzi, sauna binnen. 2 badkamers en verder 3 slaapkamers, box stond in woonkamer en ledikant boven erbij. Haardje in woonkamer en ontbijt is er bij te boeken (hadden wij niet dus geen ervaring.
Heerlijk bij de boerderij, in de verte wat auto's maar alleen maar weiland om je heen. Echt genoten!
https://www.jacuzzihuisje.nl/
vorig jaar
Reactie op KleineEenhoorn3971
Eigenlijk maakt het niet heel veel uit! Als er maar een beetje wandelopties ...
Dan kan ik je B&b de onthaasting in Gennep aanraden. Kijk eens op hun website. De hostes, gerwin en angelique zijn super gastvrij. Het ligt vlakbij Nijmegen. Heerlijke plek!














