7 Reacties

5 jaar geleden

Volgens mij is het zo dat als je accuut stopt met omeprazol, je maag extra zuur gaat aanmaken. Misschien even overleggen met je huisarts hoe dit het best kunt oplossen.

5 jaar geleden

Reactie op xNiikitaaa

Volgens mij is het zo dat als je accuut stopt met omeprazol, je maag extra ...
Ik zal het even navragen

5 jaar geleden

Ik heb precies hetzelfde en kan er op internet weinig over terug vinden. Ik slik de omeprazol nog, maar heb soms nog steeds 'aanvallen'. Pijn op mijn borst en rug vd maagzuur. Had ik voor mijn zwangerschap ook wel ns, maar niet zo vaak als nu. Durf ook niet te stoppen met omeprazol. Maar is best prijzig, 15 euro voor 14 dagen. Ben benieuwd of er mensen tips hebben

5 jaar geleden

Je kunt sowieso gevoeliger zijn voor maagzuur... Ik heb er al jaren last van. Goed op voeding letten en stress (vaak niet veel aan te doen, maar verklaard wel een hoop) scheelt al. Omeprazol zou ik inderdaad afbouwen, niet in 1 keer stoppen. Ofwel lagere dosering, of/en om de dag innemen, dan om twee dagen enz. Voor af en toe doen Rennies ook wonderen.

5 jaar geleden

Reactie op Minoes87

Ik heb precies hetzelfde en kan er op internet weinig over terug vinden. Ik ...
Kruidvat eigen merk is goedkoper maar nogsteeds best prijzig bij dagelijks gebruik

5 jaar geleden

Bij mij is na de bevalling maagzuur gevoelig gebleven helaas. Nu meer dan een jaar na de bevalling nog weinig last van maar ik moet toch nog steeds uitkijken. En ik had alleen maar rennies geslikt dus daar ligt het niet aan. Het is wel zo goed als weg nu gelukkig. Dat heeft echt lang geduurd.

5 jaar geleden

Reactie op eef123-24

Kruidvat eigen merk is goedkoper maar nogsteeds best prijzig bij dagelijks ...
Dat wist ik niet, Zal ns kijken