13 Reacties

3 jaar geleden

Geen meiden in Hellevoetsluis? 馃憖

3 jaar geleden

Hier de polder van Hellevoetsluis,kan weinig van je vragen beantwoorden,ik kom alleen maar tractoren tegen 馃槅

3 jaar geleden

Ik woon net voorbij Bruinisse, dus Hellevoetsluis is niet heel ver. Wonen hier nu 2j, ook vanuit Rotterdam (Noord) gekomen voor de rust.

3 jaar geleden

Ik woon iets verder op Goeree-Overflakkee een halfuurtje er vandaan. Persoonlijk ik vindt Hellevoetsluis niks niet veel beter als Rotterdam of Spijkenisse ov is goed te doen en je hebt veel faciliteiten. Maar ja de mensen ik vindt ze daar vrij associaal ik heb er gewoond. Maar Hellevoetsluis in en uit in de spits is een hel aan allebei de kanten een 1 baans weg altijd file Als je dan rust wilt kan je beter Goeree-Overflakkee hebben of rockanje /oostvoorne/ Brielle. Daar leven net een andere slag mensen.

3 jaar geleden

Wij wonen in Hellevoetsluis, ook vanuit Rotterdam! Voor kids is het heerlijk. Lekker rustig, goede faciliteiten en mooie natuur dichtbij. Bereikbaarheid is wel een issue. Er rijden bussen naar Spijkenisse, waar je de metro naar Rotterdam kan pakken (alles bij elkaar ongeveer een uur reizen). De uitvalswegen uit Hellevoetsluis zijn in de spits vaak erg druk, waardoor het ook met de auto veel tijd kost om voorbij Spijkenisse te komen. Maar wij werken allebei veel thuis, dus dan is het wel te doen. Als ik 5 dagen per week buiten het eiland naar mijn werk zou moeten weet ik niet of ik in Hellevoetsluis was gaan wonen....

3 jaar geleden

Ik woon in Hellevoetsluis en ik vind het heerlijk. Het is niet megadruk, maar er is met onze kleine meid voldoende te doen. Je kan heerlijk wandelen langs het Haringvliet en we hebben een mooie kinderboerderij. Daarnaast ook nog een leuke natuurspeeltuin en nog meer speeltuinen. Voor overdekte speeltuinen moet je naar Brielle of Spijkenisse, maar dat is prima te doen. We hebben een prima winkelcentrum. En ook nog een zwembad. Al vind ik voor mijn kleine meid (2 jaar) het zwembad in Stellendam leuker. Ik ben al jaren niet meer met het ov gegaan, maar dat is wat minder. Met de bus naar Spijkenisse en dan met de metro naar Rotterdam. Maar met de auto is alles prima te bereiken. Ik weet niet in welke wijk je gaat wonen en wat dan direct aan te lopen is. Maar het is natuurlijk niet heel groot, wat ook fijn is. Als je nog vragen ergens over hebt, laat het dan maar weten :)

3 jaar geleden

Bedankt meiden. Wat fijn om jullie reacties te lezen. Inmiddels hebben we de sleutels in handen en gaan we denk ik einde van de maand over naar het nieuwe huis. Fijn dat het lekker rustig wonen is.. Heerlijk voor m'n zoontje. We gaan wonen in de Gorsingen Hoeck. Het is iniedergeval dicht hij het winkelcentrum. Maar op de fiets is volgens mij alles wel makkelijk te doen 馃槉 Leuk om te weten dat er ook een natuur speeltuin is. Ga ik zeker een keer opzoeken. Nu alleen nog afwachten wanneer de dagopvang een plaatsje heeft. Het is overal mega druk met wachtlijsten.

2 jaar geleden

Hey ondertussen is het 7 maanden geleden dat dit topic is geopend. Ik ben 9 maanden geleden verhuisd voor de liefde naar Hellevoetsluis en nu samen een prachtige zoon. Maar ik ken nog niet zoveel mensen hier 馃槆

2 jaar geleden

Reactie op RenateJ92

Hey ondertussen is het 7 maanden geleden dat dit topic is geopend. Ik ben 9 ...
In welke wijk woon je ?

2 jaar geleden

Ik blijf wel in Spijkenisse wonen馃槄馃ぃ..

2 jaar geleden

Reactie op RenateJ92

Hey ondertussen is het 7 maanden geleden dat dit topic is geopend. Ik ben 9 ...
Hi meid. Ik zie het berichtje nu pas. Bevalt het een beetje in Hellevoetsluis? Inmiddels woon ik nu ook 7 maandjes hierzo. 馃榿

2 jaar geleden

Ik woon in Hellevoetsluis en ik vind het heerlijk. Het is niet megadruk, ma ...
Een overdekte speeltuin hebben we ook in Hellevoetsluis hoor. Adventuredome. :)