7 Reacties
4 jaar geleden
Reactie op Mandy🤰🏼
Geen ervaringen, maar heb je ook bekken klachten maart? Al bevalen of nog z ...
In maart 2022 bevallen. Geen klachten vooraf. De klachten zijn tijdens de bevalling ontstaan. Ik heb nu al 8 weken behandeling van de bekkenfysiotherapeut. Ze wil nu starten met MAPle
3 jaar geleden
Ik zie nu dit topic bij zoeken op maple. Hebben jullie verbetering ervaren na de maple? Ik ben nu half jaar geleden bevallen maar blijf allerlei klachten houden, anaal en aan mijn stuitje.. na 6 bekkenbehandeling zit er een kleine verbetering in maar het schiet niet echt op. Ze wil nu de maple gaan inzetten.
Iemand ervaring hiermee?
3 jaar geleden
Reactie op daantjebanaantje12
Ik zie nu dit topic bij zoeken op maple. Hebben jullie verbetering ervaren ...
Zie dat je dit 2 maanden geleden hebt gevraagd maar bij mij heeft het niet geholpen helaas, wat wel hielp was een osteopaat. 9 behandelingen bij de bekkenfysio konden daar niet tegenop.
3 jaar geleden
Ik heb hier ook behandeling mee gehad. Voor mij heeft het wel verbetering gebracht, omdat inzichtelijk werd dat ik de oefening niet intensief genoeg deed. Ik mocht veel harder aanspannen. Ik trainde dus te licht, en daar kom je nooit achter als je het niet kan meten.
3 jaar geleden
Reactie op RP96
Zie dat je dit 2 maanden geleden hebt gevraagd maar bij mij heeft het niet ...
Haha geeft niet. Maar oh wat heeft de osteopaat anders gedaan dan de bekkenfysio? Ik ben nog steeds wat zoekende.. ..














