38 Reacties
2 jaar geleden
Hoii! Zelf bijna mama🥺🙏 Momenteel 33 weken zwanger maar ook Bordeline. Kan me heel goed voorstellen dat je ervaringen en tips zou willen uitwisselen.
2 jaar geleden
Hi! Ik heb volgensmij officieel de diagnose niet meer na mijn behandeling, omdat ik niet precies meer aan die DSM voldoe. Maar ik “heb” het wel nog.
Zoontje van bijna 2 en kleine onderweg eind april! Ik volg even 😊
2 jaar geleden
Reactie op NienkeHP
Herkenbaar! Mijn zoontje verschillende 14 maanden. Hoeveel gaan die van jou ...
15 maanden. Wat toevallig! Groepsapp lijkt me leuk.
2 jaar geleden
Vraagje. Hoe combineren jullie werken/huishouden/kind/ borderline en ptss? Ik zit nu al jaar in ziektewet ( dochter is bijna 1) maar ik woe gesprek met uwv omdat ze me weer aan het werk willen hebben. Merk dat het idee van werk me erg onrustig maakt en dat als we wat anders doen dan normaal ( zo familiedag gehad) ik vandaag extreem overprikkeld ben. Voor het eerst 2 dutjes mee doe met mijn dochter maar ook om alles boos word. Iemand herkenning en eventueel tips?
2 jaar geleden
Reactie op Elke1997
Hey! Ik heb nog niet zo lang de diagnose borderline gehad en gister voor he ...
Gefeliciteerd met je zwangerschap! Krijg je ook hulp met je borderline?
2 jaar geleden
Reactie op Mom Of Stars
Vraagje. Hoe combineren jullie werken/huishouden/kind/ borderline en ptss? ...
Ik heb de luxe dat ik heel chille werkdagen/-uren heb. Ik werk als locatiecoördinator in de kinderopvang en ik werk 4 middagen (12:00-17:30) op de groep en 1 dagdeel werk ik thuis en doe ik administratieve taken en deze uren mag ik zelf over de week verdelen. Dus 's ochtends breng ik altijd de kinderen naar de opvang of mijn moeder, dan kom ik weer thuis en heb ik tijd voor huishoudelijke taken of boodschappen. Dan dus werk en na werk kinderen ophalen, thuis eten en naar bed brengen. Mijn man kookt meestal. En wat mij erg helpt met borderline is op tijd communiceren met mijn man, dan neemt hij de kids even over en kan ik tot rust komen. Ik heb er eigenlijk nooit last van gehad als ik alleen was met de kinderen. En dingen als op tijd naar bed/voldoende slapen, sporten en gezond eten enzo helpen me ook altijd erg. En voldoende rust/me-time inbouwen.
Wat voor werk doe jij? Heb je wellicht de mogelijkheid om deels thuis te werken?
2 jaar geleden
Reactie op NienkeHP
Ik heb de luxe dat ik heel chille werkdagen/-uren heb. Ik werk als locatiec ...
Ik ben thuis blijf moeder in de ziektewet. En kan echt geen tijd vinden voor sporten of me time😂. Mijn man werkt als dakdekker dus 7 uur deur uit en om 5 vaak weer thuis. Dan ga ik komen en zijn we om 6 uur allebei vol en kapot. Wij hebben een hele pittige actieve dame. Maar merk wel dat ze echt alle energie kost die ik heb en ik snel beren op de weg zie.
2 jaar geleden
Geen bordeline maar wel een depressie. Ook niet makkelijk. Heb het al mijn hele leven leven. Ik neem sinds kort sertraline. Nog heel weinig. Ben langzaam aan het opbouwen.
2 jaar geleden
Hallo lieverds
Ik heb bordeline en ptss en nu zwanger van mijn 3de ik loop via dr pop poli in het ziekenhuis voor ondersteuning.. dit had ik ook tijdens mijn vorige zwangerschappen..ik slik geen medicatie..














