168 Reacties

4 weken geleden
Reactie op Twinmama90
Een verjaardagstaart van 200 euro voor m’n tweeling die 2 jaar werd 🥲
Haha wauw, dat is wel echt over the top😂🫡
Hier misschien een duur paar schoenen van 70 euro voor mijn oudste. Verder geloof het niet

4 weken geleden
Reactie op Parkbewoner
Haha wauw, dat is wel echt over the top😂🫡
Hier misschien een duur paar sc ...
Zat ook wel 15 ‘magnums’ bij van 4 euro per stuk. Dus de taart zelf was 135 euro, voor 40 personen.
Maar alsnog… echt totaal niet iets wat ik normaal gesproken zou doen 😂😂😂

4 weken geleden
Reactie op Parkbewoner
Haha wauw, dat is wel echt over the top😂🫡
Hier misschien een duur paar sc ...
En het was een hele mooie zelfgemaakte taart met versiering 🤪 plus het was voor 2 kinderen.
Ik heb het voor mezelf goed gepraat 😂😂😂

4 weken geleden
Reactie op Twinmama90
En het was een hele mooie zelfgemaakte taart met versiering 🤪 plus het was ...
Haha groot gelijk😂 dan moet je er maar van genieten toch hahaha

4 weken geleden
Toen onze dochter 3 jaar werd kreeg ze van mijn ouders een poppenhuis van playmobil. Het voelde enorm exorbitant om dezelfde dag nog de uitbreidingsset en lichtjesset te bestellen, but we did it anyway… 🫣
Maar om het even goed te praten, ze speelt er (nu bijna 2 jaar later) nog steeds heel veel mee en inmiddels haar broertje ook! 🤣

4 weken geleden
Een draagzak van 130 euro waar ze 2x ingezeten heeft..
En schoentjes van 80 euro. Maar goed. Die heeft ze wel elke dag aan 😅

4 weken geleden
Ik vond de artipoppe draagzak moeilijk goed te praten maaaar gebruik hem wel heel veel, nu bij de tweede weer en hij ziet er echt nog als nieuw uit. Toch blijft het veel teveel geld voor een draagzak.
Verder vind ik de moonie beer ook veel te duur maar die hebben we gekocht van tegoedbonnen en daardoor dus gekregen, dat maakt het iets minder erg. Ook daar wel heel blij mee trouwens.

4 weken geleden
Van mijn vader een elektrische range rover.. glijbaan voor in de tuin, elektrische scooter..
Zelf hebben we eigelijk nooit iets groots of ‘geks’ gekocht.

4 weken geleden
Reactie op MamaEm
Grote ballenbak voor de eerste verjaardag. Paar keer meegespeeld en toen mo ...
Misschien is dit een zege! Een vriendin van mij heeft er ook eentje en daar wordt iedere dag mee gespeeld. Vervolgens zijn vriendin en haar man iedere avond een half uur zoet met alle ballen opruimen 😂

4 weken geleden
Een tweedehands Mamaroo voor 100,- in de hoop dat onze baby daar eventjes in zou willen slapen ipv altijd op ons. Kwamen van een koude kermis thuis 😂. Wel weer door kunnen verkopen voor 90,- dus dat was wel chill.

4 weken geleden
Bedoel je met "over de top" dat het eigenlijk ook wel zonder kan, of dat je er teveel geld aan uitgegeven hebt?
De duurste spullen die we hebben gekocht en/of gekregen waren de Bugaboo Donkey Duo (1.800,00 destijds) en een groot speeltoestel (2.000,00) voor in de tuin. Beide hadden wel goedkoper gekunt, maar de kinderwagen wordt nu voor de 3e gebruikt en gaat daarna op Marktplaats. Het speeltoestel gebruiken ze haast dagelijks, omdat we in het buiten gebied wonen en geen speeltuin in de buurt is.
Qua kleding koop ik bijna alles in de aanbieding voor ze en geef niet om merken, ze dragen het vrij kort of het gaat stuk.

4 weken geleden
Mijn oudste zoon destijds anderhalf kreeg een elektrische politieauto waar hij in kon zitten en met afstandbediening kan de ouder hem sturen en rijden. Kostte iets van 300 euro.
Elke keer als hij er in zat vond hij het leuk maar als we hem startten krijste hij het uit. Haha. Wat een miskoop dachten we. Pas toen hij 3 was vond ie hem leuk.
Gelukkig vond jonger broertje hem helemaal geweldig vanaf dat hij kon zitten.

4 weken geleden
Een artipoppe maar zo ontzettend blij mee!
En het hele slaap pretpakket. Ik hoorde overal dat ze in haar bedje moest slapen maar dat deed ze niet. Dus nieuw matrasje, meerdere white noise knuffels en inbakerzakken, lakentjes… niks hielp 😉 nu slapen we nog steeds samen

4 weken geleden
Mijn man heeft twee over de kop aankopen gedaan wat mij betreft:
Toen onze rode kater onverwacht overleed kocht mijn man een robotkat voor onze oudste die toen dreumes was. (Een levensgrote knuffel die miauwt, spint, omrolt en pootjes geeft.)
Een elektrische (op batterijen) mini-piano met gestoord mooi geluid van ruim 400€. Ik moet wel zeggen dat daar door allebei de kinderen (1,5 en 3,5) bijna dagelijks op gespeeld wordt.
Zelf geef ik een godsvermogen uit aan wollen, enigszins ecologisch verantwoorde en duurzame kleding en aan hun schoeisel. 🙈

4 weken geleden
Niet perse 1 ding, maar in alles moet ik altijd overdrijven echt zo irritant 😅 voorbeeld, mijn moeder had schleich dieren gekocht, mijn zoontje vond ze geweldig. Nou je raad het al een hele lading dieren gekocht. En ze zijn niet bepaald goedkoop. Maar hij speelt er dagelijks mee en zijn echt mooie dieren, we zitten momenteel op 58 dieren 🙈