16 Reacties

4 maanden geleden

Klopt het echt dat je een baby hebt van 1 week oud? Want dan vind ik dit echt een hele rare vraag. Zo niet, vind ik het ook een aparte vraag tenzij je in een open relatie zou hebben. Zo niet, dan mag ik toch hopen dat hij zijn handjes lekker thuis houdt. Een hoger libido hebben is in mijn ogen geen reden om maar vreemd te gaan. Ik kan jouw partner niet, dus geen idee of het reëel is dat hij vreemd gaat. Ik zou gewoon het gesprek aan gaan over elkaars gevoelens en je zorgen.

4 maanden geleden

Ik zou het persoonlijk heel egoïstisch vinden als hij vanwege deze reden zijn lust ergens elders zoekt. Wij hebben allemaal wel eens ergens heel erg zin in, maar we geven toch niet overal maar aan toe? Als ik al die keren dat mijn zoon een koekje wil toegeef aan dat koekje dan is die jongen tonnetje rond. Dat hij het zwaar heeft oké, dat zijn behoefte groter is dan die van jou op dit moment oké, maar er aan toegeven bij een ander dat vind ik niet oké, maar het is aan je man of hij daar wat mee gaat doen of niet. Wij kunnen niet in zijn hoofd kijken of het voor hem waard is om toch over die grens heen te gaan. Het enige wat ik kan meegeven praat over je zorgen en ga vooral niet over je eigen grenzen heen. Als het klopt dat je kindje net 1 week is dan is het tijd dat hij als volwassen man even zijn eigen behoeftes aan de kant schuift. Er is een situatie in jullie gezin die even om hele andere behoeftes vraagt dan zijn l*l. 😬

4 maanden geleden

Hij wil vaak naar buiten om rond te kijken? Wat bedoel je daar precies mee? Gaat hij naar buiten om op andere vrouwen (die toevallig voorbij lopen) te geilen? Of wat moet ik me daarbij voorstellen?

4 maanden geleden

Een man die niet kan lozen, is niet zichzelf. Als het lang aanhoudt krijgt hij een ander brein, vergelijkbaar als een zwangere brein;het brein krimpt en/of er worden nieuwe verbindingen gemaakt. Er worden heel veel hormonen ervaren en de persoon maakt persoonlijke keuzes. Minder gericht op een ander in jouw omgeving. (Denk even aan een puber.) Dat is iets waar een persoon niet veel aan kan doen, omdat het 'de natuur' is om deze ontwikkeling door te maken. Waarom, weet ik eigenlijk niet. Het is wel duidelijk dát er iets moet veranderen aan de situatie, maar wát dat is, is heel persoonlijk. Wat zou hij willen? Wat zou jij willen? Wat zijn jullie behoeften en (hoe) kunnen jullie elkaar hierin tegemoet komen? Wanneer jullie beiden bewust zijn dat het brein van jullie beiden op dit moment een énorme ontwikkeling doormaakt en het rationaliseren/ relativeren iets moeilijker gaat, weet dat dit ook weer weggaat en maar tijdelijk is. Jullie relatie kan er ook iets anders uit komen te zien doordat jullie ouders zijn geworden. Zoek wel samen naar een oplossing door er openlijk met begrip over te kunnen praten. 😊 Succes!

4 maanden geleden

Verwijderd lid

4 maanden geleden

En verwijderd lid.. Ik vraag me dan af of dit oprecht is🤔

4 maanden geleden

Een man die niet kan lozen, is niet zichzelf. Als het lang aanhoudt krijgt ...
"Kan" hij het niet of weigert hij het? Het is toch gewoon zijn eigen keuze.

4 maanden geleden

Een man die niet kan lozen, is niet zichzelf. Als het lang aanhoudt krijgt ...
Volg alsjeblieft Seksualiek en loos niet dit soort onzin op een forum als dit 🙃

4 maanden geleden

Als ik nu jou vraag beantwoord, krijg ik geen antwoord terug…🙄. Dus geen antwoord hierop…

4 maanden geleden

Een man die niet kan lozen, is niet zichzelf. Als het lang aanhoudt krijgt ...
Zo, ben benieuwd welke man jou dit eerste stuk heeft aangepraat….

4 maanden geleden

Een man die niet kan lozen, is niet zichzelf. Als het lang aanhoudt krijgt ...
Dit gaat er bij mij niet in joh😂😂😂😂😂

4 maanden geleden

Een man die niet kan lozen, is niet zichzelf. Als het lang aanhoudt krijgt ...
Wat een onzin zeg 🤣

4 maanden geleden

Een man die niet kan lozen, is niet zichzelf. Als het lang aanhoudt krijgt ...
🤣🤣🤣🤣 Wat je bron?

4 maanden geleden

Reactie op E1989

Hij wil vaak naar buiten om rond te kijken? Wat bedoel je daar precies mee? ...
Jij bent gewoon nieuwsgierig ipv antwoorden geven. @TS, hebben jullie al gepraat hierover? Ik lijk uit je verhaal te lezen dat je wel wilt maar je er niet van kan genieten. Ik ken de oorzaak natuurlijk niet, maar wellicht kan het wel voor begrip zorgen als je het hier samen over kan hebben. Dan kan je ook je zorgen uit en uitspreken dat het laatste is wat je wilt dat het jullie uit elkaar drijft. Mogelijk kunnen jullie dan nader tot elkaar komen, als er begrip is voor beide jullie situaties.

3 maanden geleden

Edit admin Micky Reactie weggehaald, ongepast