16 Reacties

5 jaar geleden

Op een open wond nooit met alcohol schoonmaken. Als de huid wat geïrriteerd is, maar nog wel dicht, kan het wel gebruikt worden om voorzichtig te ontsmetten. Anders even contact opnemen met je verloskundige.

5 jaar geleden

Bel de verloskundige of je huisarts

5 jaar geleden

Inderdaad even de verloskundige of huisarts bellen.

5 jaar geleden

Even overleggen met je verloskundige of een arts. Nooit zomaar alcohol op wonden doen! Voorzichtig schoonmaken met water en een zacht gaasje, watje of een wattenstaafje is prima. Weet niet hoe oud je kleintje is, maar probeer niet in de navel zelf schoon te maken voordat dit beoordeeld is door een arts of verloskundige. Huidje in de navel zelf is ontzettend teer en gaat snel kapot, waardoor je meer kwaad doet dan goed

5 jaar geleden

Sudocreme gebruiken, naveltje is waarschijnlijk te vochtig geweest. Sudo heelt/herstelt en maakt de vochtige huid droog. Gewoon te koop bij kruidvat

5 jaar geleden

Geen alcohol gebruiken!!

5 jaar geleden

Reactie op Lenn

Sudocreme gebruiken, naveltje is waarschijnlijk te vochtig geweest. Sudo he ...
Bedankt ja heb het thuis liggen gelukkig

5 jaar geleden

Reactie op Lenn

Geen alcohol gebruiken!!
Dat ga ik niet doenn maar hoezo kan dat niet?

5 jaar geleden

Reactie op hannah010

Dat ga ik niet doenn maar hoezo kan dat niet?
Alcohol op een open wondje doet echt ontzettend veel pijn!

5 jaar geleden

Wij hadden hetzelfde en ik moest wél alcohol gebruiken van het CB. Ze gaf geen kik en na een paar dagen was het over. Nu iedere keer na badderen goed opletten dat hij helemaal droog is.

5 jaar geleden

Heb je trouwens een foto van het naveltje?

5 jaar geleden

Hier een kraamverzorgende! Zeker geeeeen alcohol gebruiken!!!!!

5 jaar geleden

Deze alcohol wordt juist gebruikt om opervlakte schoon te maken in de zorg dus zal ik zeker niet doen!

5 jaar geleden

Ons geadviseerd om niet met alcohol schoon te maken, navel stonk bij ons dochter ook heel erg. Maar dit heelt zichzelf en geur trekt dan ook weer weg. Bij onzekerheden inderdaad even contact opnemen met kraamverzorgster, verloskundige of huisarts

5 jaar geleden

Wij kregen van CB ook tip om t met alcohol te deppen.

5 jaar geleden

Ik zou geen alcohol gebruiken dat is veelste ruw! Het beste wat je kan gebruiken voor het helen van de babynavel is Wecesinpoeder!! Hou de navel droog, en paar keren op de dag met de Wecesinpoeder in poederen.