11 Reacties
2 jaar geleden
Wij hebben een AEG LR7386U4 heel tevreden over! Iets goedkoper alternatief voor de Miele.
2 jaar geleden
Miele ;) er is geen betere en ook echt zo! Hebben hier met twindos functie en appbediening. En hij communiceert met onze miele droger om zo samen het programma vast te stellen. Echt top!
2 jaar geleden
Het is al meerdere keren gezegd, maar ik ben fan van Miele! Lekker simpel, geen display, maar gewoon draaien. Enorme trommel, scheelt zeker een was per week. En gaat hier al bijna 10 jaar mee zonder enig probleem.
2 jaar geleden
Autodose is wel erg fijn vindt ik persoonlijk miele is echt overated want ik heb veel spullen van miele gehad en sommige dingen gingen al heel gauw kapot. Ik heb zelf een Bosch wasmachine gekocht met knoppen geen touchscreen maar wel met autodose vindt dat toch best wel fijn aan de ene kant
2 jaar geleden
Wij hebben een Samsung, gekocht om januari 2015 voor 350 euro en is nog super goed. Gewoon simpele wasmachine, niet veel poespas. Hoe minder poespas hoe minder er stuk kan gaan 馃槈
Mijn vriendin heeft ondertussen al de 4e wasmachine, waarvan de laatste 2 een Miele van ruim 1500 euro die telkens net na garantie stuk gaat.
2 jaar geleden
Wij hebben een Miele uit 2009. Begint nu af en toe veel lawaai te maken maar verder nog nooit problemen gehad. Zitten ook geen andere functies of touchscreen op maar dat was toen ook minder vaak volgens mij haha














