4 Reacties

3 jaar geleden

LOI is overgenomen door NCOI. Over NCOI ben ik echt tevreden. Als ik je een tip mag geven: een thuisstudie is heel heel moeilijk. Je hebt zo veel discipline nodig en als je in verwachting bent van een kindje kan je het snel onderschatten. Ik zou kijken of je deels klassikaal kan volgen. Sommige opleidingen hoef je maar 1 keer per week, soms zelfs 1 keer per maand naar een les. Dan heb je een beetje houvast.

3 jaar geleden

Ik heb jaren geleden via de LOI opleiding doktersassistente gedaan. Wilde het toen combineeen met mijn toenmalige werk (ik was nog geen moeder toen). De opleiding beviel heel erg goed. Ik was een beetje bang voor de stempel thuisstudie maar ik heb van mijn werkgevers en collega’s alleen maar gehoord dat ik zoveel doorzettingsvermogen en discipline heb door/dankzij een thuisstudie en dat ik heel veel kennis heb ten opzichte van een normale klassikale studie. Dus mijn ervaring is alleen maar positief.

3 jaar geleden

Ik heb een thuisstudie gedaan bij NTI in 2017 gestart voor de zwangerschap van mijn eerste en in 2020 afgerond na de geboorte van de 2e. Ik weet niet hoe dat bij LOI is, maar bij NTI kan je gratis 1x verlengen dat vond ik erg fijn. Ik had in eerste instantie voor 18 maanden gekozen en er uiteindelijk 3 jaar over gedaan ivm de kinderen. Ook vond ik de begeleiding prima, ze hebben een fb pagina waar je je vragen kan stellen aan andere studenten en je mentoren.

3 jaar geleden

Reactie op OumSamy

Ik heb een thuisstudie gedaan bij NTI in 2017 gestart voor de zwangerschap ...
Super dankjewel!!