11 Reacties

2 jaar geleden

Wij zijn wel eens in Oisterwijk geweest, echt prachtig bij die vennen! Parkeren bij Natuurmonumenten 馃槂

2 jaar geleden

In de buurt van Haarlem een aantal prachtige parken/bossen. Elswout Nationaal park Zuid-Kennemerland Bossen rondom Kennermerduinen Groenendaal, Maar ook: Kaapse Bossen en Amerongse bossen bij de Utrechtse Heuvelrug, Onzalige bossen, Speulder- sprielderbos

2 jaar geleden

Sallandse Heuvelrug en dan met name de Holterberg. Aan de rand van de Veluwe, met name rondom Loenen etc. De bossen in Drenthe.

2 jaar geleden

Ik woon zelf op de veluwe.. prachtig! Zeker nu in de bronstijd

2 jaar geleden

De Posbank馃槏馃槏

2 jaar geleden

Schoorl!

2 jaar geleden

Omgeving Posbank, je kan stoppen bij het uitkijkpunt maar er zijn ontzettend veel mooie plekken waar je lekker kan wandelen. Heide, bos, zandvlaktes 馃憤馃徎 succes gegarandeerd.

2 jaar geleden

In Nederland de Veluwe Belgi毛 bos te rijst zeker rond mei als de boshyasinten bloeien

2 jaar geleden

Amsterdamse waterleiding duinen!

2 jaar geleden

Het Leudal 馃グ (Limburg) (Maar komt mssn omdat ik daar in de buurt ben opgegroeid, lekker nostalgisch enzo als ik daar weer ben)

2 jaar geleden

Reactie op Itsmemarie

Schoorl!
Dit!