8 Reacties
2 jaar geleden
Ja, herken ik. Enorme pijn! Ik bleek een verkleving van darm en baarmoeder te hebben, die is opgelost tijdens mijn keizersnee. Sindsdien een wereld van verschil, gewoon geen pijn meer, echt ongelooflijk. Misschien heb jij ook ergens een verkleving/endometriose? Volgens mijn gynaecoloog komt het heel veel voor, ik dacht altijd dat het erbij hoorde.
2 jaar geleden
Herkenbaar
Je darmen zitten ook dichtbij je baarmoeder, dat is net even een extra prikkel tegen een al hele gevoelige baarmoeder
2 jaar geleden
Ik heb/had dat ook en bij mij was het endometriose op m鈥檔 darm. Zoveel pijn hoort niet. Ik zou even een doorverwijzing naar een gynaecoloog vragen voor verder onderzoek. Sterkte!
2 jaar geleden
Ik kan tijdens een menstruatie wel of vaker aandrang voelen of juist niet kunnen poepen. Maar kapot van de pijn klinkt echt niet goed en niet gezond. Gauw de HA/ gynaecoloog bellen!
2 jaar geleden
Reactie op Lotje6
Ga toevallig vanmiddag naar huisarts voor hormoonstaafje.. Zal dit ook even ...
En hoe gaat het? Wat zei je arts? Als je dat wil delen natuurlijk














