16 Reacties

vorig jaar

Hier raakte mijn navel piercing al heel vroeg in zwangerschap ontstoken. Toen eruit gehaald en was al snel opgelost.

vorig jaar

Ik heb ook tragus piercing en die gewoon laten zitten en ging niet ontsteken.

vorig jaar

Ik had dit al m'n goede zwangerschappen met normale oorbellen, heb ze toen eruit gehaald en was de ontsteking heel snel weg

vorig jaar

piercings zou ik niet ontsmetten met alcohol, maar met een zout water oplossing. Je kan ook baby neusspray gebruiken hiervoor, anders warm water koken en zout laten oplossen en laten afkoelen. Alcohol in een piercing wordt afgeraden!

vorig jaar

Ik heb al m'n piercings er uit moeten halen op 1 tunnel en tongpiercing na...

vorig jaar

Als er een bultje op je piercing zit, raad ik kleine silicone disks aan. (verkrijgbaar bij all over piercings). Verder zou ik inderdaad niet te snel naar de alcohol grijpen. Deze haalt niet alleen de slechte, maar ook de goede bacteriën weg.

vorig jaar

Je mag een ontstoken piercing er nooit uithalen. Dan gaat de huid sluiten en kan de ontsteking binnen blijven. Ook adviseer ik je om niet met alcohol schoon te maken maar met een salinespray. Een zoutspray. Deze kun je online kopen speciaal voor piercings (ik heb zelf Neilmed) maar deze kun je ook bij je piercer kopen waarschijnlijk. Als je merkt dat je staafje nu wat strak zit dan kun je vragen of de piercer een wat langer staafje er in kan doen zodat je beter kan spoelen met water en er niet zo veel spanning op de piercing staat.

vorig jaar

Teatree olie proberen.

vorig jaar

Je moet nooit met alcohol schoonmaken. Dat is veel te heftig. Gewoon weer een tijd gaan zoutspoelen

vorig jaar

Gewoon met een zoutoplossing regelmatig schoonmaken. Ik had dit ook met mijn tragus tijdens mn zwangerschap en die zit er al een jaar of 10 in 😅

vorig jaar

Reactie op Knuffeltjeee

Teatree olie proberen.
Dit wordt afgeraden te gebruiken als je zwanger bent (eerste trimester)!

vorig jaar

Reactie op Aroid

Gewoon met een zoutoplossing regelmatig schoonmaken. Ik had dit ook met mij ...
Ah oke! isgoed ga ik doen :)

vorig jaar

Ik had 2 piercings laten zetten en 2-3 weken erna kwam ik erachter dat ik zwanger was. Die 2 piercings waren constant ontstoken en heb ik er uiteindelijk uit gehaald. In de tweede zwangerschap was alles ook licht ontstoken maar is door goed schoon houden goed gegaan.

vorig jaar

Kraakbeenpiercings doen er gemiddeld 6-9 maanden over om te genezen, dus dit is niet heel gek. Wat voor sieraad heb je erin zitten? Een staafje geeft de meeste rust, titanium zorgt voor de minste reactie op het materiaal. Verder ervan afblijven, je haar vast doen en twee keer per dag schoonmaken met fysiologisch zout, zoals hier al meermaals is benoemd. En geen oordopjes dragen!

vorig jaar

Reactie op WeStok

Kraakbeenpiercings doen er gemiddeld 6-9 maanden over om te genezen, dus di ...
Ik heb titanium en een lang staafje! het ontsteekt alleen gewoon snel doordat ik ook op die kant slaap. Oordopjes etc heb ik nooit in (:

vorig jaar

Ik heb titanium en een lang staafje! het ontsteekt alleen gewoon snel doord ...
Een lang staafje kan er ook voor zorgen dat het sneller irriteert omdat er meer speling op zit.