4 Reacties
6 maanden geleden
Gefeliciteerd met je nieuwe baan! Volgens mij is dit inderdaad de manier. Toevallig heb ik gister een WW uitkering aangevraagd omdat mijn contract afliep tijdens de WAZO. Als je de WW aanvraagt is de eerste vraag uit welke situatie je komt. Dit, maar ook jouw situatie, staat bij het aanvragen als een soort van speciale optie (1 van de 3 opties is ja, bij de 'normale situatie dat je uit loondienst komt en WW aanvraagt zijn als alle 3 de vragen nee).
Je zegt dat het aanvragen van WW niet snel ging, maar ik heb dit dus gister gedaan en het ging super snel, wellicht vanwege die speciale optie? Je kan he took nu vast aanvragen en laten beginnen op de datum dat je wazo eindigt.
5 maanden geleden
Reactie op Hoppakee
Gefeliciteerd met je nieuwe baan! Volgens mij is dit inderdaad de manier. T ...
Het is ondertussen gelukt! Het kon pas vanaf een week voordat m'n WAZO eindige. Het is iig ingediend dus ik wacht het even af en dan kan ik later m'n baan doorgeven! 鈽猴笍
5 maanden geleden
Fijn dat het is gelukt en ik wil nog graag even mijn respect naar je uitspreken dat je het in deze situatie (hoogzwanger, zieke moeder) toch voor elkaar hebt gekregen een nieuwe baan te vinden 馃憦馃憦 superknap, kunnen veel mensen in minder heftige situaties nog een puntje aan zuigen!
5 maanden geleden
Reactie op Hannn9
Fijn dat het is gelukt en ik wil nog graag even mijn respect naar je uitspr ...
Dat is lief van je, dankjewel! Ik heb er superveel zin in en ben ook een beetje trots dat ik hoogzwanger ben aangenomen. 馃槉 Positief blijven is het belangrijkste!














