10 Reacties
7 jaar geleden
Hoi hoi, ik heb hier ook last van. (24wkn)
Het begon bij mij met enorme pijn in m'n liezen en pijn aan t schaambeen bij het opstaan, been optillen, traplopen.
Ik loop hiervoor bij de fysio, ben 2 keer geweest en het gaat al een stuk beter.
Volgens mijn bekkenfysio heeft dit echt te maken met de stand van je bekken, omdat het stukje schaambeen de verbinding is aan de voorkant tussen 't bekken.
Ze heeft mijn bekken gecorrigeerd en heb oefeningen, merk echt met de dag verschil!! Misschien voor jou ook een tip? Bezoekje aan de bekkenfysio doet wonderen :)
7 jaar geleden
Reactie op Slf2019
Hoi hoi, ik heb hier ook last van. (24wkn)
Het begon bij mij met enorme pij ...
Bedankt voor de tip! Ik heb vanavond een afspraak bij de vk, dan zal ik eens vragen voor fysiotherapie.
7 jaar geleden
Gisteren naar de verloskundige geweest. Ons meisje blijkt al behoorlijk ver ingedaald te zijn, wat de pijn verklaart. Kan er dus ook weinig aan doen, behalve rust nemen. Gelukkig nog maar 2 dagen werken en dan genieten van m'n verlof ;)
7 jaar geleden
Ik herken de klachten heel erg. Dacht in het begin dat het bandenpijn was, maar het werd eigenlijk nooit minder. Ik bleef veel in beweging en heb fysiek een zware baan. Op een gegeven moment kon ik nog nauwelijks goed lopen en herkende ik bijna alles van de klachten bij bekkenpijn. Op advies van werkgever en fysio ben ik minder gaan werken en kreeg ik tips over hoe je bijvoorbeeld uit bed moet komen (op je zij en niet recht overeind). Ook zei ze dat ik rustmomenten moet inbouwen en af en toe moet gaan liggen. Je kan gelukkig niets kapot maken, maar de fysio zegt: hoe liever je nu voor je lichaam bent, hoe makkelijker het herstel straks zal gaan.
7 jaar geleden
Reactie op Knorretje1989
Gisteren naar de verloskundige geweest. Ons meisje blijkt al behoorlijk ver ...
Dit zelfde heb ik nu ook bij 35+2 weken! Sinds eergister voel ik een druk aan de rechterkant van mn schaambot en heeft te maken met indaling. Als ik me rust pak dan zakt het ook weg gelukkig














