12 Reacties

7 maanden geleden

Geen plissé gordijnen hier maar vouwgordijnen boven en beneden normale gordijnen, allemaal van Veneta! Erg tevreden over de service en de kwaliteit! Echt super mooi en goede prijs!

7 maanden geleden

Wij hadden in onze vorige woning plissegordijnen icm kunststof kozijnen! Beneden hadden we plissegordijnen die met magneten op het raam bevestigd waren. Je ziet dus een touwtje naast het kozijn waar het gordijn op kan glijden. Werkt goed, maar wel kwaliteitsverschillen merkbaar. Wij hadden twee verschillende merken en de ene was wat meer gammel bij het bewegen van het gordijn. Op de slaapkamers hadden we plissegordijen in een cassette. Dat is een soort lijst (deels over je kozijn) die je er ook weer makkelijk af kunt halen voor bijv. ramen lappen. Wij waren heel tevreden over de gordijnen! Allemaal bij plaatselijke stofferingsbedrijven laten doen. Ga vooral ook naar de showroom/winkel of laat ze aan huis komen. Met kinderen is de variant met touwtjes wel tricky... mijn moeder heeft dit systeem nog steeds en grijpgrage kinderhandjes mogen graag aan het touwtje trekken😅

7 maanden geleden

Wij hebben plissé gordijnen van luxaflex. Duurder, maar wel echt van goede kwaliteit. Tot 27 oktober krijg je van luxaflex elektrische zonwering voor handbediende prijzen.

7 maanden geleden

Ik vond Veneta fijn, ze komen aan huis voor advies en inmeten. Prima kwaliteit.

7 maanden geleden

Wij hebben bij al onze ramen plissé gordijnen van Keje. Dit is een magnetisch frame die je erop klikt.

7 maanden geleden

Reactie op bbyprl23

Wij hebben bij al onze ramen plissé gordijnen van Keje. Dit is een magnetis ...
Die hebben wij ook en zijn er super tevreden over!

7 maanden geleden

Wij hebben ze gecombineerd met “normale” gordijnen. Beide besteld bij Veneta. Erg tevreden. Hangt inmiddels 5 jaar.

7 maanden geleden

Reactie op ABCDF

Die hebben wij ook en zijn er super tevreden over!
Wij ook!

7 maanden geleden

Dankjulliewel voor de reacties, ga ze allemaal even lezen😃

7 maanden geleden

Wij hebben de top-down-bottom-up plissés van Veneta ook in een frame ook voor kunststof kozijnen (zonder boren). Destijds veel vergelijkingen onderzoek gedaan qua prijzen, overal mega duur dit maar Veneta toch net iets goedkoper en goed qua service. Maar alsnog duur dus🙈 ik wilde wel perse top down bottom up (en verduisterend).

7 maanden geleden

Ik was inderdaad ook wel benieuwd naar de prijzen! Zo lastig te zien qua indicatie op de sites.. Hoe is jullie ervaring met kleine kinderen die overal aanzitten🙈 is het frame stevig dat ze het er niet zo af kunnen trekken?

7 maanden geleden

Reactie op M1234567891

Ik was inderdaad ook wel benieuwd naar de prijzen! Zo lastig te zien qua in ...
Als je de maten weet kan je online bij Veneta een goede prijs indicatie gelijk zien met alle opties. Dat frame is wel echt stevig, zal er zeker niet zo uitvallen. Zit vast met sterke tape en magneetstrips.