3 Reacties
2 jaar geleden
Moe en uitgeput zullen de meeste ouders zich in herkennen. Als moeder moet je ook goed voor jezelf zorgen, anders lukt het ook niet goed om voor je kind te zorgen. Houd dit in je achterhoofd; ook in het belang van je kind is het goed om hulp te vragen.
Maar het is herkenbaar hoor. Ik ben alleenstaand en heb er 2 onder de 2 jaar gekregen. Ik probeer wel met enige regelmaat iets voor mezelf te doen. Dat geeft energie. Ik ben constant bezig, maar voel me niet uitgeput. Sterkte!
2 jaar geleden
Ik begon me weer beter in mijn vel te voelen en een leukere mama en partner en vriendin etc te voelen toen ik weer ruimte begon te maken en te voelen om dingen voor mijzelf te plannen. Begin eens met een uurtje weg, dan even naar vriendinnen en dan eens een half middagje in het weekend voor jezelf te nemen. Je zult merken dat het veel energie geeft!
2 jaar geleden
Hier nog 1 alleenstaande mama van dochtertje van 6 maanden. Ik heb een zware postnatale depressie. Werken, zorgen voor huishouden, kindje, koken etc
Het is veel heel veel. Het is echt heel zwaar. Ben op. Ik heb aan de bel getrokken bij mijn huisarts en zij zoeken nu gepaste hulp voor mij in de ggz














