15 Reacties
2 jaar geleden
Ik heb toevallig zoiets standaard als nachtkastje, dus die had/heb ik ook ingericht. Mijn kolf lag gewoon beneden.
Maar verder:
- luiers / billendoekjes / luierzakjes / billencreme
- twee thermometers en vaseline / ontsmettingsmiddel en wattenschijfjes
- paracetamol
- tepelcreme / zoogkompressen
- telefoonlader met extra lang snoer
- iPad
- babysokjes (die raken we anders altijd kwijt haha)
- hydrofielen
- sultanas voor de night snacks
- fles water (Camelbak Eddy+)
En dan nog een paar tijdschriften en een boek.
2 jaar geleden
Reactie op LeB11
Ik heb toevallig zoiets standaard als nachtkastje, dus die had/heb ik ook i ...
Yes ik had al deze dingen ook! Vooral hydrofielen, thermometers (1 voor mij en 1 voor de baby), en dan inderdaad een kolf erbij en ‘s nachts wat snacks als ontbijtkoek (kruimelt en kraakt niet bij het eten)
2 jaar geleden
Waterfles die met één hand te openen is. En een aankleedkussen. Dan wordt je bed niet vies
2 jaar geleden
Hahahaha toen ik het topic zag dacht ik oprecht even dat je advies wilde vragen voor zo’n trolly / rolkoffer om mee over de markt te wandelen 😂
On topic; billenzalf en verschoonmatjes!! Kolf lijkt me niet perse noodzakelijk.

2 jaar geleden
Ik had een trolley langs de bank in de woonkamer staan. Ook in gebruik voor spullen voor m’n oudste.
Bovenste ‘’plank’’ luiers peuter + new Born elk in apart bakje. Luier doekjes, thermometer, tepel crème en luier crème. Hydrofiele doeken in een bak.
Middelste extra setjes kleren baby, en peuter zodat ik niet hoef te lopen bij ongelukjes etc.
Onderste is omgetoverd tot de plek waar de oudste haar baby born’s dumpt 😂
(Vakjes gebruikt ik die van Ikea , 5€ voor zo’n hele set)
2 jaar geleden
Hahahaha toen ik het topic zag dacht ik oprecht even dat je advies wilde vr ...

Ja daar denk ik ook aan haha. maar ze bedoelen denk ik zo een ikea ding op wielen met bijv 3 vakken
2 jaar geleden
Ik heb er ook eentje ingericht voor na de bevalling: trolly van de ikea met drie vakken.
bovenin: luiers, hydrofiele doeken, billendoekjes, sudocreme, thermometer
- midden: slaapzakje, rompertjes, extra paar pyjama voor baby, onderleggers voor het verschonen, snacks + waterfles voor BV, tepelcreme, zoogcompressen.
- onderin: verzorging van mijzelf tijdens kraamweek vooral inhoud kraampakket.
2 jaar geleden
Spullen die ik fijn vond om bij de hand te hebben: hydrofiele doeken voor tijdens het voeden, tepelcreme en heilwol, fles water, lippenspul, wollen dekentje om zelf onder te zitten tijdens voeding geven of over baby heen te leggen, wasbare zoogcompressen en mueslirepen. Alle verzorgings spullen voor de baby liggen hier bij de commode, verschonen altijd daar gedaan en nooit op bed (door man overigens, dus ik hoef er niet uit als voeding klaar is).
2 jaar geleden
Vergeet vooral niet van die beschermmatjes voor onder je eigen billen. 🫣
Verder is alles al benoemt lees ik.














