9 Reacties
6 jaar geleden
Ik heb psoriasis. Heb een enorme opleving gehad aan het bin van mijn zwangerschap; heel veel plekjes en ook in mijn gezicht. Dit is na week 16 ongeveer weggegaan en nu geen last meer van.. Ik merkte wel, hoe meer ik ging smeren, hoe meer laat ik ervan kreeg.. Dus vooral met rust laten werkte bij mij..
6 jaar geleden
Gelukkig heb ik hier niet al teveel last van gehad de eerste weken (denk tot bijna 20) wel een erg droge huid in mn gezicht en af en toe een klein plekje, dit vooral ingesmeerd met vaseline (gewoon vd apotheek)
Mocht mn hormoonzalf niet meer gebruiken. Mijn ellebogen en paar plekken op mn benen zijn wel groter geworden en soms erg pijnlijk, maar als ik smeer met vaseline/honingzalf verzacht dat... blijft wel flink rood helaas, maar dat komt straks wel weer goed
6 jaar geleden
De jeuk is idd om gek van te worden. Deze shampoo heeft mij toen heel erg geholpen. Ik heb niet eens t hele flesje hoeven gebruiken en ik heb t nooit meer terug gehad. (Ik zit nu alleen nog bij de bijbehorende reuma, artritis psoriatica waar ik nu even geen medicijnen voor gebruiken vanwege de zwangerschap maar daar helpt Humira dan weer super goed tegen)

6 jaar geleden
Bij mij is het nooit officieel vast gesteld. Heb ook geen vlekken op mijn lichaam, enkel de hoofdhuid en heel af en toe langs mijn neus. Kan dus best ook iets anders zijn, geen idee.
Hoewel mijn vader hetzelfde heeft en dit bij hem héél fel opkomt in stress situaties. Dan loopt het vooral aan de haarlijn, in de wenkbrauwen en langs de neus. Bij mij kan het verschrikkelijk jeuken en pijn doen als het dan een wondje is geworden op de hoofdhuid. Deze shampoo werkt bij mij heel goed om de schilfertjes en vlekken te stoppen waardoor de jeuk dus ook stopt 👌
Misschien niet specifiek tegen psoriasis maar wie weet helpt het toch al tegen de symptomen? 🤷🏼♀️🙏🏼🕯🍀

6 jaar geleden
Reactie op Mandyl
.

Hier moest ik mee stoppen van de apotheek ivm onze kinderwens. Ik gebruik nu alleen nog clobex. Die mag schijnbaar nog wel.
6 jaar geleden
Hier sinds weet ik hoelang last van psoriasis op mijn hoofdhuid. Had zware hormoonzalf hiervoor maar mag deze net als andere dames niet meer gebruiken. Ik heb als alternatief een lotion gekregen. Deze werkt iets minder goed maar is super snel en makkelijk aan te brengen in tegenstelling van de zalf. Ik ben er blij mee. En de psoriasis is onder controle.















